Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Cila mendoni se eshte femra Shqiptare me seksi?

Shko poshtė 

Cila mendoni se eshte femra Shqiptare me seksi?
Ciljeta Gjilaga
0%
 0% [ 0 ]
Adelina Ismaili
0%
 0% [ 0 ]
Soni Malaj
50%
 50% [ 1 ]
Genta Ismaili
0%
 0% [ 0 ]
Bleona Qerreti
0%
 0% [ 0 ]
Zanfina Ismajli
50%
 50% [ 1 ]
Nora Istrefi
0%
 0% [ 0 ]
Zajmina Vasjari
0%
 0% [ 0 ]
Amarda Toska
0%
 0% [ 0 ]
Nora Istrefi
0%
 0% [ 0 ]
Arta Bajrami
0%
 0% [ 0 ]
Elvana Gjata
0%
 0% [ 0 ]
asnjera nga keto, tjeter kush eshte
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Cila mendoni se eshte femra Shqiptare me seksi?   10.07.09 5:14

Zajmina Vasjari

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Cila mendoni se eshte femra Shqiptare me seksi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs