Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Shkoder, policia asgjeson hashashin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Shkoder, policia asgjeson hashashin   20.07.09 5:56

Shkoder, policia asgjeson hashashinTėrhequr mė 20 Korrik 2009


723
rrenje bime narkotike kannabis sativa u identifikuan dhe asgjesuan sot
nga policia e Shkodres ne komunen e larget te Pultit, ne zonen e
Dukagjinit. Si rezultat i kontrollit te bere ne fshatin Xhan te
komunes se Pultit u konstatuan disa parcela me bime narkotike cannabis
sattiva, te cilat u korren dhe me pas u dogjen.

Parcelat me
rrenjet cannabis sativa ne komunen e Pultit jane gjetur ne terrene te
pyllezuara dhe shume te thyera, te cilat rezultojne te jene pa pronar
legjitim.

Megjithate, uniformat blu po grumbullojne
informacionet e duhura per te gjetur autoret e vertete te mbjelljes dhe
kultivimit te ketyre bimeve.

Edhe pak dite me pare u zbuluan dhe asgjesuan disa mijra rrenje kanabis sativa por asnje autor nuk u vu ne pranga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Shkoder, policia asgjeson hashashin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Mediat Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs