Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Moto GP, Rossi triumfon nė kthesėn e fundit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Moto GP, Rossi triumfon nė kthesėn e fundit   20.07.09 6:06

Moto GP, Rossi triumfon nė kthesėn e funditTėrhequr mė 20 Korrik 2009


Doktori ka prerė i pari finishin nė Sachsenring duke parakaluar nė kthesėn e fundit shokun e tij tė skuadrės, Jorge Lorenzo.


I treti piloti spanjoll i Hondės, Dani Pedrosa, i cili la pas vetes Ducatin e Casey Stoner.


I pesti Alex De Angelis, para shokut tė box-eve Toni Elias.


Me kėtė rezultat Rossi arrin rekordin e Giacomo Agostinit me 159 podiume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Moto GP, Rossi triumfon nė kthesėn e fundit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Sportet e Tjera-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog