Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 “Koloni” serbėsh nė Superiore; Nikoliē drejt Korēės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: “Koloni” serbėsh nė Superiore; Nikoliē drejt Korēės   20.07.09 6:06

“Koloni” serbėsh nė Superiore; Nikoliē drejt KorēėsTėrhequr mė 20 Korrik 2009


Tani
e gjithė vėmendja e drejtuesve korēarė pėrqendrohet te njė emėr: Zoran
Nikoliē. Trajneri serb, i shpallur si kandidat pak ditė mė parė, ėshtė
gati tė marrė drejtimin e Skėnderbeut, pasi sinjalet e tij janė
pozitive.


Trajnerėt shqiptarė kanė qenė tė gjithė shumė tė shtrenjtė dhe
zgjidhja e vetme, tė paktėn pėr momentin, duket kjo e 45-vjeēarit serb.
Ai ka drejtuar mė parė Obiliēin nė Serbi dhe ka shumė mundėsi qė pėr
pak ditė tė jetė nė Korēė, ku mė pas do tė mėsohet ēfarė do tė bėhet.

Njė tjetėr teknik serb nė Kategornė Superiore ėshtė ai i Apolonisė
sė Fierit, Karishik. Sė bashku me tė nė radhėt e fierakėve militojnė
edhe disa futbollistė serbė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
“Koloni” serbėsh nė Superiore; Nikoliē drejt Korēės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Sportet e Tjera-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog