Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Moto GP, Rosi triumfon provat zyrtare nė Gjermani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Moto GP, Rosi triumfon provat zyrtare nė Gjermani   20.07.09 6:08

Moto GP, Rosi triumfon provat zyrtare nė GjermaniTėrhequr mė 20 Korrik 2009


“Doktori”
nuk ėshtė ndalur as nga shiu qė lagu pistėn gjermane pėr t’i rrėmbyer
nė momentet e fundit vendin e parė shokut tė skuadrės Jorge Lorenzo.
Koha e kampionit tė botės ishte 1:32:520, ndėrsa spanjolli Lorenzo u
rendit i dyti me rreth 1 sekonde mė shumė.

Podiumi plotėsohet me
australianin Casey Stoner 1:42:251, ndėrsa mė pas renditen Hayden, De
Angelis, De Puniet, Edėards, Pedrosa, Capirossi, Kallio, Dovizioso,
Vermulen, Melandri, Toseland, Canepa, Talmacsi dhe Ellias.

Gara parashikohet tė zhvillohet nesėr nė orėn 14:00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Moto GP, Rosi triumfon provat zyrtare nė Gjermani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Sportet e Tjera-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com