Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy   20.07.09 8:01Modelja
shqiptare nga Shkupi, 21 vjeēarja Sara Lleshi, do tė jetė shqiptaria e
parė qė do tė pozojė nudo pėr edicionin slloven tė revistės sė njohur
amerikane tė meshkujve “PlayBoy”. Sara Lleshi, si rezultat i paraqitjes
se saj nė ballinėn e kėsaj reviste me drita tė kuqe, ka qenė edhe
mysafire speciale e pronarit tė “PlayBoy”-it Hugh Hefner, nė vilėn e
tij luksoze nė Los Angeles tė Kalifornisė. Shkupjania bukuroshe,
shprehet se ka nderin qė tė jetė fotomodelja e parė shqiptare qė do tė
pozojė nudo pėr njė reviste kaq tė famshme botėrore dhe ndjehet tepėr
krenare qė do tė thyej tabutė. Sara Lleshi qė ka lindur nė 7 mars 1987,
ėshtė bjonde, sykaltėr, 1.76 cm e gjatė dhe peshon 48 kg dhe kulmi i
suksesit tė saj ėshtė shpallja “Miss Maqedonia” nė vitin 2004

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog