Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 100 Kenget e Shekullit 07

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: 100 Kenget e Shekullit 07   22.07.09 0:12

Kenget


Anjeza Shahini - Nene moj do pres gershetin


4:13 192 kbps 44.1 kHz 6.09 Mb
Anjeza Shahini - Portreti yt


3:04 192 kbps 44.1 kHz 4.43 Mb
Anjeza Shahini - Shoqet tona ilegale


8:52 80 kbps 16 kHz 5.33 Mb
Anjeza Shahini - Vec nje here jetojme


4:18 192 kbps 44.1 kHz 6.19 Mb
Eneda Tarifa - Bashkemoshatareve


3:50 192 kbps 44.1 kHz 5.53 Mb
Eneda Tarifa - Kanapeja


3:10 192 kbps 44.1 kHz 4.58 Mb
Eneda Tarifa - Nje zambak i barde mbi gure


4.91 Mb
Eneda Tarifa - Trendeline dhe kenge


3:34 192 kbps 44.1 kHz 5.15 Mb
Eranda Libohova - Feste ne malesi


4:20 192 kbps 44.1 kHz 6.25 Mb
Eranda Libohova - Une jam nje vajze


2:56 192 kbps 44.1 kHz 4.23 Mb
Evis Mula - Kthehu per vete,per mua


4:15 192 kbps 44.1 kHz 6.12 Mb
Evis Mula - Kur jam prane teje


3:03 192 kbps 44.1 kHz 4.40 Mb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: 100 Kenget e Shekullit 07   22.07.09 0:14

Evis Mula - Kur jam prane teje


3:03 192 kbps 44.1 kHz 4.40 Mb
Evis Mula - Nuk e fshehim dashurine


3:05 192 kbps 44.1 kHz 4.45 Mb
Grupi i kengetareve - Kenget e vendit tim


2:21 192 kbps 44.1 kHz 3.39 Mb
Grupi i kengetareve 2 - Kenget e vendit tim


2:19 192 kbps 44.1 kHz 3.34 Mb
Indrit Mesiti - Lot me ty o djale


4:31 192 kbps 44.1 kHz 6.52 Mb
Kaljdi Musabelliu - Qeshu vogelushi im


3:32 192 kbps 44.1 kHz 5.10 Mb
Klajdi Musabelliu - Perseri ke me u afru


14:48 48 kbps 48 kHz 5.33 Mb
Kolazh me kengetaret e rinj


4:23 192 kbps 44.1 kHz 6.34 Mb
Mariza Ikonomi - Nate gusht, nate prush


3:16 192 kbps 44.1 kHz 4.72 Mb
Mariza Ikonomi - Ne ekranin e televizorit


3:13 192 kbps 44.1 kHz 4.66 Mb
Mariza Ikonomi - Nenave shqiptare


4:14 192 kbps 44.1 kHz 6.12 Mb
Mira Konci - Mozaik tingujsh,mozaik ngjyrash


4:18 192 kbps 44.1 kHz 6.20 Mb
Mira Konci - Te dashures


6.11 Mb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 100 Kenget e Shekullit 07   22.07.09 0:15

Mira Konci - Thuaja rini


3:37 192 kbps 44.1 kHz 5.21 Mb
Nertila Koka & Pandi Laco - Perhere ne te dy


2:21 192 kbps 44.1 kHz 3.40 Mb
Nertila Koka & Pandi Laco - Sagapo te dua


1:45 192 kbps 44.1 kHz 2.54 Mb
Nertila Koka - Emri i studentit


1:56 192 kbps 44.1 kHz 2.80 Mb
Nertila Koka - Me prit


2:09 192 kbps 44.1 kHz 3.10 Mb
Redon Makash - Vajza dhe detii


5.58 Mb
Redon Makashi - Bicikleta


3:02 192 kbps 44.1 kHz 4.39 Mb
Redon Makashi - Fqinja


4:13 192 kbps 44.1 kHz 6.08 Mb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 100 Kenget e Shekullit 07   22.07.09 0:16

Redon Makashi - Zemra e nje gruaje


4:03 192 kbps 44.1 kHz 5.84 Mb
Sherif Merdani - Shoke te pandare


2:58 192 kbps 44.1 kHz 4.29 Mb
Sherif Merdani - Sot ora shtate


4:49 192 kbps 44.1 kHz 6.94 Mb
Sherif Merdani - Zemrat det i gjere


4:09 192 kbps 44.1 kHz 5.99 Mb
Stefi & Endri Prifti - Kenga e mjekut


3:32 192 kbps 44.1 kHz 5.10 Mb
Stefi & Endri Prifti - Mesuesi i pare


3:22 192 kbps 44.1 kHz 4.86 Mb
Stefi & Endri Prifti - Ne lindem ne Pranvere


3:38 192 kbps 44.1 kHz 5.23 Mb
Vesa Smolica - Na lini te jetojme


4:16 192 kbps 44.1 kHz 6.16 Mb
Xhejsi Jorgaqi - Pyes lotin


4:09 192 kbps 44.1 kHz 5.98 Mb
Xhejsi Jorgaqi - Qyteti i vjeter


9:16 96 kbps 11 kHz 6.68 Mb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 100 Kenget e Shekullit 07   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
100 Kenget e Shekullit 07
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Bota e Kompjuterit :: Shkarkime Downloads :: Music Mp3-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com