Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ē'film keni parė pėr herė tė fundit nė kinema?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Suzana Tomic
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 31
Registration date : 06/08/2008
Age : 34
Location : Rijeka, Croatia

MesazhTitulli: Ē'film keni parė pėr herė tė fundit nė kinema?   07.08.08 4:31

Ndoshta na jepni edhe kėshillė pėr tė marrė me qera ndonjė film tė bukur buzqesh
Dhe mos harroni tė na tregoni si ishte.... kjo s'do tė thotė qė duhet tė shkruani fundin
:|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.ForumiVirtual.Net
 
Ē'film keni parė pėr herė tė fundit nė kinema?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog