Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Humor dhe Barsaleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Humor dhe Barsaleta   27.01.09 23:48

Barseleta

Berluskoni beri nje vizite mbretereshes se anglise. Ate dite
kishin planifikuar nje shetitje me karroce neper parqet e pallatit. Duke shetitur njeri prej kuajve
qe terhiqte karrocen ja fut nje derr pordhe. Mreteresha e turperuar i kerkon ndjese Berluskonit:
Me falni per sa ndodhi me pare, vertete s'di c'te them Berluskoni ja kthen me karizmin e tij:
S'ka per se, vertete. Une kujtova se ishte kali......

Merr nje Amerikan nje mi the e fut ne shishe me viski
Rusi merr nje mi e fut ne shishe me vodka
SHQIPTARI merr nji mi the e fut ne shishe me Raki
Amerikani perzie shishe dhe ngjerr minin jasht, del mini duke pertitur GIPITIEMVSY
Ngjerr Rusi mimim nga shishja del mini duke kenduar ALIKAKALI KAKA LI KAKALI
TANI ngjerr SHQIPTARI minin dhe del mini duke thirrur me te madhe : KU ESHTE MACJA SE
DU ME E KAP ME ZOR

Sa herė e rruan fyturėn nė ditė?
rreth 50-60 herė nė ditė.
Mos je i ēmendur?
Jo jam berber.

3 majmune u larguan nga nje kopesht zoologjik. Njeri u kap
ne maje te nje peme, tjetri duke ngrene banane, ndersa i treti u kap duke lexuar kete sms!!!
anisa durrsake
11-08-2003, 08:38 PM
U be nje sondazh dhe doli se 99% e atyre qe lexojne kete
mesazh jane pederast!

E di se sa rendesi kam per ty, se sa ma ndjen mungesen, se sa
nevoje ke per mua..
Me vjen keq qe te kam lene pergjithmone..
Me dashuri,
Truri jot

ishte nej her italjani gjermani dhe shqiptari!
marin nje mace dhe thon per sa koh do e nxjerim na nej kotele me macen!
yn i pari italjani ri 1 ore dhe nxjer 3 kotele!
yn gjermani ri 2 ore nxjer 7 kotele!
yn shqiptari 1 ore 2 3 mezi del dhe nxjer vetem 1 i thon keta po ca ben re kaq sa ndenje ti dhe
vetem 1 nxore epo i thot shqiptari une e kisha macok

Nje dite djali vete e i thote babes ...o babe o babe me pelqe
goca komshijes tone.... jo jo i thote baba ske pune me gocen e komshies se i bie ta kesh
moter....hmmm thote djali e vete i thote mamase, o ma o ma me pelqe goca komshies po me
tha babi jo se i bie ta kem moter...
Ik pa merak i thote mamaja te siguroj une qe nuk e ke gjo po sdi gjo babi.

Xhaxhi_Elisin e ka pak keq sot puna barsaletave se jom tap
si gjithmon Smile nejse tjetraa tashi
i dit qello motrra vetem me vllain ne shpi, motra sa ishte nda ka dahsnori dhe ju merte goja per
sex, skishte car me bo vetem dhe futet ne dush le deren hap se vllai ishte ne gjum, kishte ardh
ne mjes ne shpi tap fare,
coet vllai tap dhe shko ne banjo se bo shurren po e qet burizanin hala pa arrit te halja, kur
futet mren shef motren lakuriq dhe i boet kerrcu, motra e djegme per sex i boet zemra mal kur e
shef, e nejse i shko afer dhe e kap prej burizani, vllai ishte kap zduroj mo dhe ja kerceu, e fillun
tu bo mas te dy...
kur marun i thot motrra vllait: O Vlla Ti E Pake Me Te Modh Se Babi......
E Di I Thot Vllai Ashtu Me Ka Thon Dhe Mami
:P :P :P :P :P


Tjetrra...
Ishin Dy Ushtar Loni Me Petin, kto Te Dy Mershin Makinen e ustrris per dit dhe car femne te
shifshin ne rrug e kapshin me hor
E Bojn kto ket havaz 1 Muj Rresht, kur emer vesh koloneli bataljonit, kolonelit sju besote, ajde
po boem si gru tha dhe po e provoj a osht e vertet a jo.
Boet ky si gru e shofin kto rruges dhe e kapin me zor e fusin ne makin ne fillojn me e shtrrydh
tashi Loni shtrrydhte ka para dhe Peti ka mrapa
Dhe i Thot Peti Lonit: O LON HERHIQE ICIK BURIZANIN ME MRAPA SE E KE QIT DERI
KTU PARA
:P :P :P :P :P

Tjetrra...
ishte java funit e shkolles dhe i klas e nji gjimnazi kishin provim ne praktik sexuale te
nesermen.
Pergatituni mir i thot presori, pa tjeter ja kthejn kto..
e nese erdhi dita provimit, tashi ne klas do u futshin me cifte nga 2, gjesej ishin 5 cifte.
futet cifti par e bojm, jo keq i thot presori 7
futet cifti dyt e bojm, mir i thot presori 8
futet cifti trre e bojm, shum mir i thot presori 9
futet cifti katert e bojn, shkerqyshem i thot presori 10
tashi presori po priste per ciftin e pest po ato spo vijshin, prit e prit presori kur nigjo ca ulerima
ka bangat e funit, shko me pa car kishte kur shef cunin dhe gocen e ciftit pest, uni po i bite
me gor dhe goca po u prishte me gishta...
"car Boni Ju Mer" i thot presori, kto ja kthejn: "SA PER I 5 O PRESOR"
:P :P :P :P :P

toni ik dehu edhe ti i her mbase kujton nonji :P

tjetrra.....
i gru bashk me gocen e vet kishin lon shpin e paret te firmat piramidale dhe ishin pa buk e pa
uj ne mes te kater rrugve, nona i thot goces: ajde ikim ne fshat se atje jan njerzit me te
kuptushem dhe me bujar, mir i thot goca ikim, dhe morin rrugen per ne fshat si (deda neper
male :P ) , rruges shofin i bari dhe fillojn me i qa hallin, mir i thot bariu un ju nimoj po vetem me i
kusht me me lon me kuvell gocen, mir i thot kto,
shkojn te shpija bariut nxet aty me te hongerme me te pime rahat fare,
i nreget burzani bariut dhe mer gocen shko ke dhoma dhe vazhdojn mebo mas, gjithnoten pa
ja zdrryp bariuv deri sa i doli ka qefi.
kur vje mjesi i perze bariu te dyja, prap kto ne mes te rrugve te fshatit,
duke ec shofin i sopat qe kishte lon i bari tjeter ne rronx te tepes se vet kishte hyp ne pem,
thot Goca: "UN U SHTRRYDHA U PALLOVA, PO I SPAT E FITOVA"............. "TU O
GOC TE RROFT E Q*MJA, SE KJO SPATA OSHT E IMJA" thot bariu tjeter ka moja pemes..
:P :P :P :P :P

tashi e funit per sot nga Xhaxhi_Elisi
ishte nji burr qe kishte ko me kancer, dhe erdhi nje ko ku ai e ngjehu qe nuk e kishte jetem me
shum te gjat dhe i la nje kujtim te bijes, i tha qe kujtimi ishte te dollapi dhe duet tehapej vetem
pas vdekjes se tij.
nuk kaloj shum ko dhe ktheu komet ka dilli ky (ose vdiq)
tani goca po e ndjente shum munsesen e te atit dhe nga malli shkon te hap dollapin ne te cilin
ndodhej kujtimi i te atit.
kur hap deren e dollapit shef nji zezak me burizan te modh dhe trremet,
zezaku i thot: KY BURIZAN NUK ESHT PER TY BIJA IME POR ESHT PER TE GJITHA
ATO QE LEXUN BARSALETEN
hahahahahahhaaha
:P :P :P :P :P
kaq kishte xhaxhi_elisi per sot Smile
TONI-DELTA-FORCE kontrrolloje icik forumin se nuk po identifikoem dot. i njejti problem po
ndodh dhe me disa te tjer.Un matematico non prendeva mai l'aereo perch? aveva
trovato troppo alta la probabilit? che su un aereo ci fosse una bomba.
Un giorno un collega se lo trova accanto su un aereo; stupito gli chiede come mai aveva
cambiato idea.
- Ho calcolato la probabilit? che su un aereo ci siano due bombe: ? praticamente nulla! - dice
indicando una strana valigetta che tiene stretta tra le mani.
Koli
04-16-2004, 12:23 AM
Il professore rivolto alla classe:
- ...di conseguenza si deduce che mangiare pesce fa molto bene per lo sviluppo del cervello...
Uno studente:
- E' vero prof.! Io mangio pesce ogni giorno!!!
Il professore:
- Porca miseria, ecco: un'altra teoria che se ne va a farsi benedire...


ISHTE NJE GRUA ME BARRE EDHE SHKON BEN EGON
DHE I DALIN QE KISHTE TRE KALAMOJ NE BARK..IKIN MUAJT EDHE KALAMOJT
BEJNE MUHABET ME NJERI TJETRIN..E PYET I 3 TE PARIN CFARE DO BEHESH TI
KUR TE DALESH NE JETE...UNE DO BEHEM ELEKTRICIST SE SPASKA DRITA KETU
BRENDA...E PYET TE DYTIN PO TI CFARE DO BEHESH KUR TE DALESH NE
JETE...UNE DO BEHEM HIDRAULIK SE NA MBYTEN UJRAT EDHE PO NA ZE
RAMATIZMA..TANI PYESIN TE TRETIN KETO DY TE PARET..PO TI MER CFARE DO
BEHESH KUR TE DLAESH NE JETE..UNE DO BEHEM POLIC...EDHE PSE DO BEHESH
POLIC TI MER I THANE KETO..DO BEHEM POLIC SEPSE SE KUSH ESHTE NJE QEROS
QE FUT KOKEN NJE E DY EDHE NA BESHTYN..buzqesh:D:D
shkodrani_I_keq
09-15-2004, 10:48 PM
Prezantohem para jush,
Me quajn Nexho e jo tush,
Kam pas shpin n Barbullush,
Qa baj une se ban gjithkush.
Kam shoqni une me Xhorxh Bush.
Un jam Nexho taksirati,
mu me rrin 12 Sahati.
Asnjeher s'm ka lan Takati.
E kam Baben nga Berati.
Ca them une e ban Vesh gjati,
Nder Shqiptar jam ma bark-thati.
Une jam Nexho teveqeli
Me del gjumi kur kendon gjeli
Nder punetor jam ma demeli
Me pelqen shume ciftateli
Nder 8 klase 6 here ngeli
N'trupin tem ma i thelle asht beli.
Une jam Nexh i parrum
du me u rru por nuk m'ban shkum
Me nje gru jam i martum
Kam tre fmi e m'duken shume
Edhe nje e kam t'fillum.
Edhe ne kamb mu m'vjen gjume
dukem krejt si zog i trum.
Mu te tan me therrsin AR
Un kam hapin nje hektar
E kam vjehrrin katundar
Prej tij kam une gjithmone zar
Se me jep me hanger bar
Te tan thojn se jam qyqar
Gjuetar jam pa zagare
I marr klubet mar e mar
Katundare e qytetare
Nga kelmendi deri n'Pentare
Edhe kryt e kam me thinja
Qa them une e ban partija
Se ne shkolle m'ka rrah zotnija
Ku jam une ndodhet trimnija
mbi detyrat asht bujqesia
Ne kat t'pest asht njit hardhija
E ma shum m'pelqen rakija.
Un pra jam Nexho hareja
Vesh e njesh me tesha t'reja
Jam i lindur per beteja
Per mua asht vec kabareja
E kam kryt tan neja-neja
E byftekut i them eja
Vetem mu nuk m'bjen rrufeja
Se jam rrit tek P.T.T-ja
Kam punu n' N.SH.N-ja
Nexho Ar me thone dynjaja
e kam shpin te namaz gjaja
Gjithmone kpucet m prishen te maja
Kush m'shef mu i hin hataja
Sepse kam gjyslykt e mdhaja
Ne pilaf m'ka xan sevdaja
Zakonisht Nexho m'thojne
Kam tre fmi por s'm bahet vone
Kam nje gru por nuk kam prone
Kam ne shpi une nje kukone
Kallabllek jena n shpi tone
Kam kushri ne amerike
Qe i thosha mos me ik
E kam mar nusen pa prike
I kam tlinat pa lastik
Si kam pas shokt fanatik
Kam humor une me mimik
Ne ushqim un ty t'kam fik
Se un t'ha nja 30 pjata
Sa ne shpi t'gerset shamata
Kur filloj une me val t'gjata
Ty me goj nuk t'flet kunata
Po e mbyll une kete rralle
E ma bani ju hallall
ME kujshi e mahall
E kur t'keni per mu mall
Me ndigjoni tjeter rall
Ju pershendet Nexho humori
Tash po vi kur t'mbaroj ZBORI
lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
AK__47
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 60
Registration date : 10/10/2008
Age : 25
Location : RruGvE

MesazhTitulli: Re: Humor dhe Barsaleta   11.05.11 9:54

Oooo Lale do te them 2 gjona 1 te mir edhe 1 te keqe.....Me thuj ate te miren ne fillim???Ok kom lon drogen lale..
Weeeeee hallall ta boft zoti je i modh me thuj ate te keqen tashi.....Se di se ku e kom lon ja q..fsha motren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
AK__47
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 60
Registration date : 10/10/2008
Age : 25
Location : RruGvE

MesazhTitulli: Re: Humor dhe Barsaleta   11.05.11 9:55

Nje cift flisnin me kode,burrit kur ti shkonte mendja per seks ,do te
kerkonte makinen e shkrimit...nje dite burri kthehet ne shtepi dhe pyet
te bijen :ku eshte mami?-E bija:te komshia. Burri :shko thuaj mamit se
babi do makinen e shkrimit.ktehet e bija e i thote do vije mami
tani.Burri:lere lere se babi e shkruajti me dore..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
AK__47
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 60
Registration date : 10/10/2008
Age : 25
Location : RruGvE

MesazhTitulli: Re: Humor dhe Barsaleta   11.05.11 9:56

Nje
katunar shkon te doktori dhe i thote:O doktor aman me jep nje ilac qe
kur ta ..gruan mos ta le shtatzan!Po thote doktori do shkosh ne farmaci
te blesh prezervativ dhe perdori regullisht!!!!!Pas nje viti katunari
kthehet dhe doktori e pyet si ka ecur me ilacet!!Katunari i thote"mire
qe gruan e lash shtatzane po se kuptoj pse me del muti i paketuar ne
qeska !!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
AK__47
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 60
Registration date : 10/10/2008
Age : 25
Location : RruGvE

MesazhTitulli: Re: Humor dhe Barsaleta   11.05.11 9:57

Nje
zonje e moshuar do te shkonte ne plash me mbesen , i thote mbesa gjyshe
para se te nisemi shko na mer disa prezervative , shkon gjyshja ne
farmaci i thote farmacistit me jep disa pr se i dua per mbesen i mer
nenia e niset , ore bir se nuk te pyeta .keto haen apo mbahen ne goje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor dhe Barsaleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor dhe Barsaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Humor-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com