Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aksident nė aksin Librazhd-Pėrrenjas, vdes 46- vjeēari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Aksident nė aksin Librazhd-Pėrrenjas, vdes 46- vjeēari   23.07.09 7:50

Aksident nė aksin Librazhd-Pėrrenjas, vdes 46- vjeēariTėrhequr mė 23 Korrik 2009


Njė
kėmbėsor ka humbur jetėn pasditen e sotme pasi ėshtė pėrplasur nga njė
makinė nė aksin Librazhd-Pėrrenjas. Sipas informacioneve ėshtė
aksidentuar shtetasi Saimir Kana 46 vjeē i cili ka ndėrruar jetė gjatė
rrugės pėr nė spitalin e Pėrrenjasit. Policia e cila ndodhet nė
vendngjarje ka arrestuar drejtuesin e mjetit Seit Bogdani 71 vjeē.
Mendohet se shkak i aksidentit tė jetė shpejtėsia e madhe me tė cilėn
udhėtonte mjeti i drejtuar nga 71-vjeēari.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Aksident nė aksin Librazhd-Pėrrenjas, vdes 46- vjeēari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs