Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kurbin, plagoset me armė 36-vjeēari Tėrhequr mė 23 Korrik 2009 Njė 36-vjeēar ėshtė plagosur me armė pasditen e sotme nė Kurbin. Aleksandėr Tolumbi nga fshati Sanxhak ėshtė plagosur me armė nga persona ende tė pa identifikuar. Menjėherė i plagosuri ėshtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Kurbin, plagoset me armė 36-vjeēari Tėrhequr mė 23 Korrik 2009 Njė 36-vjeēar ėshtė plagosur me armė pasditen e sotme nė Kurbin. Aleksandėr Tolumbi nga fshati Sanxhak ėshtė plagosur me armė nga persona ende tė pa identifikuar. Menjėherė i plagosuri ėshtė   23.07.09 7:51

Kurbin, plagoset me armė 36-vjeēariTėrhequr mė 23 Korrik 2009


Njė
36-vjeēar ėshtė plagosur me armė pasditen e sotme nė Kurbin. Aleksandėr
Tolumbi nga fshati Sanxhak ėshtė plagosur me armė nga persona ende tė
pa identifikuar. Menjėherė i plagosuri ėshtė dėrguar nė spitalin
Ushtarak nė Tiranė ku ndodhet nė gjėndje tė rėndė. Policia e cila
ndodhet nė vendngjarje po bėn tė mundur zbardhjen e plotė tė ngjarjes
dhe identifikimin dhe kapjen e autorėve.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Kurbin, plagoset me armė 36-vjeēari Tėrhequr mė 23 Korrik 2009 Njė 36-vjeēar ėshtė plagosur me armė pasditen e sotme nė Kurbin. Aleksandėr Tolumbi nga fshati Sanxhak ėshtė plagosur me armė nga persona ende tė pa identifikuar. Menjėherė i plagosuri ėshtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs