Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pranvera...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Pranvera...   23.12.09 5:31

Qeli pranvera me ne te dy ishin ditet me te bukura ne jeten tone kaluam
se bashku ditet me te nxehta lulet kan qel me ne te dy te gjithe na kan
pasur lakmi qe kemi kaluar mire por,vendi yne nuk harohet kurr ne nje
drur te vjeter jane te shkruar dy shkronja ato jan shkronjat e para te
emrave tone qe do te mbetin simbole te dashuris tone te perjetshme, me
von …filluan probleme te ndryshme fjal te ndryshme pengesa te ndryshme
por prap se prap i kam mbyllur veshet dhe kam thene:ky do te jete fati
im, ky do te jete jeta ime,ky do te jete gjysma e jetes sime,ky do te
jete gjysma e trupit tim dhe kurr nuk do te ndahem na ti dhe vazhduam
se bashku kaluam dhe krijuam dashurin e shtrenjte une isha shpirti yt
binjak dhe ti ishe pllumi im i bardh qe e ruaja me gjith shpirt sa here
ne te dy nuk ishim mire koha eshte prishur binte shi sa here ne te dy
jemi mire koha fillonte te ndreqej edhe qielli per neve dyve eshte
gezuar qe ishim mire por ne fund ti ma ktheve shpinen ta inponuan dhe
te ndan nga une tash jemi larg dhe nuk shihemi por zmerat i kemi afer
dhe shum dashurohen koha eshte prishur dhe me nuk lulezon me nuk qelin
lulet me neve siq qelen heren e pare kur jemi takuar pse eshte kjo jete
e hidhur pse nuk munden me qen bash dy njerez qe duhen shum ahh sa e
trishtuar jam me lot ne sy e jetoj kete jete si e dehur por ne realitet
dukem mire e ne shpirt jam e shkatruar dhe e lenduar pse ndodhi keshtu
pse???…….

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Pranvera...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog