Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pritja ime.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Pritja ime.   23.12.09 5:32

PRITJA IME
une nuk te kam pyt se kush ishe po kush je nuk dua ta di qka kishe veq qka ke te kaluaren harroje erdhi koha me jetu
veq edhe nje gje timen pranoje qe te du tek une hale as nje gje nuka
ndryshu mos i le buzet te ftohen nese nuk vjen tek une do filloj te
ndryshohem mos prit qe te behet neser nese sot nuk pendohesh nesr
dashurin tende do ta merr dikush tjeter te lutem mos me le te pres se
nuk po mendoj qe do behet von per ty po mendoj se une do vdes e ti ket
po e merr si mahi asnjeher nuk te kam genjy per ate qe ndjej per ty a e
di qka esht ajo apo duhet ta tregoj me fjal se me zemer po te shkruaj e
me shpirt per ty po vuaj ke ik edhe me larg per mos tu takuar kush po
te flet per mu eja mos i ndegjo fjalt e tjeter kujt
ska ma keq ska ma zi se mos me te pas ngat mendja kurr sma kish marr se
duroj kaq gjat po na shkon edhe ky muaj qe sjemi pa edhe skemi nejt
bashk buzet qe po digjen si prush dua ti puth perseri si dikur sa her
me merr malli per me te pa me sy dal e shkoj ne vendet qe rrija me
ty…sa i rand qenka ky taki mos me fol me ty o shpirti ime as nje dit
nuk kthehet ne ket jet ti largohesh pa u pershendet a te kujtohet
shpirt takimi par u bashkuam kurr per tmos u ndar ku je tash pse nuk
vjen, u zgjova edhe sot me dhembjen e djeshme zjarri djeg gjithqka e
vet nuk digjet, ende te dua ende shpirti dhemb ende nuk jam pendu
mthuaj niher si jeton ti pa mu pa me pa me sy e zanin pa ma ndegju nese
ndien diqka ne keta rreshta qe ti shkrova,mendo mir se do me gjesh edhe
mua aty dhe nese nuk me sheh ti mu une te shoh se ftyra jote nuk me
hiqe nga mendja une buzqeshi po kot bushqeja jote me mungon ku je tash
pse nuk vjen po te pres ike per pak dit dhe me thua prit po tlutem se
sa do te zgjat kjo pritje me muaj apo me vite”une po thahem si nje lule
e pa ujitur qdo dit po vyshkem duke te pritur
shkretetir e pafund pa ty me duket jeta qofsh e lumtur mbi vajin
shpirtit time plag e zemres time duke qar une mbeta vdekja mu afru jeta
ska kuptim me per mu

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Pritja ime.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com