Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Van der Sar terhiqet, do te qendroje prane bashkeshortes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Van der Sar terhiqet, do te qendroje prane bashkeshortes   30.12.09 5:36

Van der Sar terhiqet, do te qendroje prane bashkeshortesTėrhequr mė 30 Dhjetor 2009


Pushim
per nje periudhe te pacaktuar per portierin holandez Edwin Van der
Sar.39-vjecari kerkon t'i qendroje prane bashkeshortes, e cila ka
kaluar nje hemoragji cerebrale. "Gjendja shendetesore e Annemarie van
Kesteren eshte e rende. Gruaja e portierit qendron ne spital prej 23
dhjetorit", shkruan "Guardian".Cifti eshte martuar ne maj te vitit 2006
dhe kane dy femije, Joe e Lynn.Van der Sar, sapo kishte marre veten nga
nje problem ne gju, qe e kishte mbajtur jashte fushes prej disa kohesh.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Van der Sar terhiqet, do te qendroje prane bashkeshortes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog