Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tirane, 3 persona qellojne policet me arme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tirane, 3 persona qellojne policet me arme   30.12.09 5:50

Tirane, 3 persona qellojne policet me armeTėrhequr mė 30 Dhjetor 2009


Nje
postobllok policie eshte qelluar rreth ores 21:30 prane ish stacionit
te fundit te autobusit ne Tiranen e Re. Autoret te cilet udhetonin me
nje mjet tip Benz nuk i jane bindur thirrjes se postobllokut per te
ndaluar dhe kane qelluar ne ajer pa lenduar askend. Pasi eshte vene ne
kerkim te autoreve, policia ka kapur njerin prej tyre si dhe ka
bllokuar mjetin me te cilen udhetonin autoret e ketij incidenti. Emri i
personit te arrestuar nuk behet i ditur per arsye hetimi, nderkohe qe
gjate kontrollit policia ka bllokuar nje pistolete dhe nje kallashnikov
. Tashme po kerkohen dy autoret e tjere, pasi ne automjet kane qene tre
persona ne momentin kur u refuzua thirrja e postobllokut te policise
per te ndaluar .

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Tirane, 3 persona qellojne policet me arme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Mediat Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog