Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tuna vazhdon karrierėn, por ndahet nga i dashuri...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Tuna vazhdon karrierėn, por ndahet nga i dashuri...   31.12.09 2:54Tuna vazhdon karrierėn, por ndahet nga i dashuri...

Gjatė weekend-it vizitoi Brukselin pėr koncerte, pastaj niset nė USA kurse Vitin e Ri e pret nė Zvicėr. Kėngėtarja Tuna Sejdiu po vazhdon me suksese tė reja. Muaj mė herėt ajo publikoi kėngėn “E boj nxehtė”, duet nė bashkėpunim me Viganin, kėngė tė cilėn e vizualizuan edhe me video. Ky bashkėpunim kishte shumė sukses sa qė kėnga akoma mbetet njė hit i madh. Pas kėsaj kėnge ajo nė bashkėpunim me Getoarin dhe Medėn, realizuan njė kėngė e cila pati njė sukses tė jashtėzakonshėm gjatė verės, pasi ėshtė njė kėngė vėrtetė e nxehtė. Edhe pse kėngės nuk iu realizua klipi, videoja e animuar me foto nė youtube po klikohet shumė. U pėrfol me tė madhe se kėngės do i realizohet edhe klipi, por pėr shkak tė obligimeve tė mėdha qė kishin dhe koncerteve tė aranzhuara mė herėt, qė tė tre nuk kishin mundėsi fizike tė bashkohen dhe tė realizojnė atė.

Nė shtator, kėngėtarja sė bashku me tė dashurin e saj vizituan Kubėn dhe pas disa javėsh u kthyen nga aventura e ėndrrave tė tyre. Para se tė nisej pėr nė Kuba, Tuna kishte planifikuar qė atje tė realizojė njė videoklip tė ri. Duke pasur parasysh koston e shpenzimeve pėr njė klip dhe shpenzimet e bartjes tė tė gjithė ekipit atje, sigurisht kėngėtarja ėshtė larguar nga kjo ide. Por, e gjitha nuk mbaron me kaq. Tuna ka realizuar edhe disa kėngė tė reja, tė cilat pritet t’i publikojė nėpėr xhirimet televizive me rastin e festave tė fundvitit. Ndėrkohė, gjatė fundjavės qė e lamė pas, kėngėtarja ka qėndruar nė Bruksel ku ėshtė paraqitur nė disa koncerte atje.

Flitet se kėngėtarja ėshtė ndarė nga Rilindi dhe tash vazhdon suksesin e pėrkushtuar nė karrierėn e saj. Aranzhimi i koncerteve tė saja nuk mbaron me kaq. Sė bashku me Bleron dhe Greta Koēin, Tuna do tė performojė nė Shtetet e Bashkuara mė 24 dhjetor pėr festat e fundvitit, kurse nė ndėrrimin e motmoteve ajo do tė jetė e pranishme nė njė nga diskotekat shqiptare nė Zvicėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
 
Tuna vazhdon karrierėn, por ndahet nga i dashuri...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com