Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Blero dhe Teuta presin vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Blero dhe Teuta presin vajzė   31.12.09 2:55Blero dhe Teuta presin vajzėKėngėtari Blero duket se po vazhdon duke e befasuar aktoren Teuta Krasniqi. Ai kohėve tė fundit ia ka blerė asaj njė veturė tė re tė tipit Ford, duke i bėrė asaj befasinė e radhės. Makina e Teutės ėshtė e tipit tė ri, ndėrkaq Blero nė njė emision televiziv ka thėnė se ka porositur nė Suedi njė makinė tė re pėr veten e tij. Ēifti ėshtė duke pritur njė fėmijė. Ēifti ka thėnė nė njė intervistė nė televizion se janė duke pritur njė vajzė.Express
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
 
Blero dhe Teuta presin vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com