Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pallati 176 (versioni erotik) mbi 18 vjec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Pallati 176 (versioni erotik) mbi 18 vjec   31.12.09 3:02

(koha kur teto i thote jovanit se ka pare fredin me nje goc)
Teto: Degjo Vani pash fredin me nje P*dh
Vani: Ke moj Fredin tim? Ku mer vesh Fredi nga ato pune.
Fredi i fut nje te rame me dor ne darke dhe e ka ne terezi
Teto: Po mor po i qafsh hallin ti ai i futi duart ne mes te rruges

(nderkohe vjen Fredi)
Fredi: mirmbrema
Vani: erdhe mor bole
Fredi: Cfare ke mer rrot K*ri se 10 esht ora.
Tetoo ku ma kishe gjetur ate cupe mor djale
e di si ishte o Vani?llokum ,me kishte nje cic .....
Fredi:Jo teto ka dy dhe na i ka ........
Vani: Jo skishe tre aaa. Ore kopuk un te jap na nje lek te blesh
naj pako fara kungulli ty e jo ti harxhosh me Kur-va.
Fredi: Po ajo nuk eshte Ku-rv o ba.
Vani:Keshtu thone te gjitha edhe jot eme me bente si e virgjur
po kishe pasur nja 10 vet .

(Vani do te behet magazinier dhe bashk me teton po mendojne si ti mbushin mendje drejtorit)

Teto:Vani un kam nje mendim po sikur ti rregullojme gocen e drejtorit Sandrit
ata te dy per tu pire ne kupe jane .
Vani:Cthua moj? ate baxhellen?Pastaj per ke sander e ke ti ? per ate tonin?
Teto: Po pse per ke?
Vani: Po ai esht Pe-derast moj
Teto:Keto jan llafe kot o Vani nuk i thuhet tjetrit pederast vetem se ka
shkuar njeher ne festen e 8 Marsit me nje pal geta te kuqe .
Vani: Ashtu fillohet te keqen ne fillim getat pastaj fut gishtin ne By-the
per kurjozitet pastaj By-tha do K*r dhe behesh pederast .....Po nejse si ti
rregullojme bashke se ti e di qe kur i gjujta me grusht ke radha qumshit ai sme flet me mua
Teto: Un them ti dergojme nje pako me K*r fallco dhe ti shkruajm per Elsen
qe keshtu ato do e kuptojne qe Elsa esht baxhelle dhe do duan ta ngecin ,Pastaj ne i prezantojme Sandrin dhe keshtu ti kap magazinen.
Vani :S eshte ide e keqe po kam hall se mos e hap drejtori pakon i pari
dhe e fut k*rin ne By-the se ai ka tendenca Homosexuali .

(Vendosin te dergojne letren ashtu k*rin )
Mamaja e Elses e ka gjetur K*rin dhe po i iken Petlla.
Shpresao cna gjeti keshtu me kte vajz o zot.
Ajo me perpara kishte turp te vishte geta tani na porosit K*r fallco.
Harxhon dhe lek kot s merrte dot na dy nga timet.

(vjen drejtori)
Shpresa: Cna ka gjetur more burre ,cna ka gjetur elsen
goca mamit upupupu
Drejtorio fol moj se na plase ..... Ca ka bere Elsa ?Nqs se dije qe ka ber
gjoksin fallco mos u cudit se nuk esht ndonje gje e madhe
Shpresao kush po pyet per gjoksin aman ajo ka filluar te bej orgji dhe me teper blen k*r fallco.
(Vjen Elsa)
Elsa:Mirmbrema po ju ca keni kshu?
Drejtorier ate k*rin qe ke blere ti e kemi po ulu.
Elsao ca flet ato llafe o babi?
Drejtori:Ja shikoje vet plasi syt.
Elsao un se kam blere, kete ma ka derguar fredi qe te mesoj si tia marr ne goje.
Drejtorio pse moj Aguridhe ai te genjen ty per keto gjera ?
Elsa: Po jo o ba ai sme ka genjyer kurre une e pash ne televizor si behesh
dhe thash ta provoja po meqe skisha lek ta blija ma dhuroi fredi kaq.
Drejtorio mire kush eshte ky Fredi? ai me ate benzin 250 te qelbur?
Elsa: Po ca 250 o ba ai esht i pari fare.
Drejtori: Po kush presori i fiskultures ?
Elsa: ehu o ba une njeher e bera me ate sa per te kaluar matematiken e ti
e quan dashnor.

Drejtori: Po kush moj gjinekologu?
Elsa: Ti ba smerr vesh fare.Gjinekologu i q* te gjitha
Drejtori:Jo moj pse dhe mamin e ka q*r ai ??
Elsa: po mo se dije ti?
Shpresa (e ndjer ngushte) Nuk di gje un nga kto pune
un vetem njeher kam kontrolluar p*dhin ashtu vaginen po spash ca beri doktori.
Drejtori:Nejse po kush esht ky? ndonje student pemthym ??
Elsa: Ska rendesi sa lek ka rendesi ka njeriu kete e thote dhe kenga zgjodha njeriun.
Drejtori:Te kam thene qe pa benz 6000 sdua burre........ Po nejse i kujt esht ky djale.
Elsa:I jovan Bregut
Drejtori: I kujt moj? atit by-thq*rit qe punon me mua ?. Ate e kam rraf njeher
ke radha qumshin e kam ber P*dh fare (Kot fare vani e kishte bere p*dh)
Elsa:Beni cte doni un ate kam skam njeri tjeter se u bera 20 vjec dhe sme merr njeri se makina ime i ka ber nja 200km

(Elsa iken nga shtepia)
(prinderit e elses vendosin te takojne prinderit e fredit)
..... Liria ju hap deren......
Drejtori me Shpresen:Mirmbrema .
Liria: Mirmbrema .
Vani(me vete) Me duket se ky ku*va do me me pushu nga puna dhe mban
doren mbrapa per presjon gjoja sikur kishte thiken.
Liria:Uluni tju nxjer dicka meqe keni ardhur per shtepine e re
Pasi ulen drejtori i thote:
Degjoni djali juaj shkon me gocen time prandaj kemi ardhur qe ta bisedojme kete pune.
Vani: Ca thu mer k*r ku kemi goc ne ?
Liria:Jo mor vani jo Fredi jon me vajzen e drejtorit qe ju befte mamaja ju befte.
Vani:Ca ju befte mamaja mo (vani do ti fuste naj te shame per elsen po pastaj
mendon qe do ti duhet per magazinen dhe ndreron muhabet)
Te themi te drejten ne sdinim gje o drejtor. Ai na kishte thene qe q*nte nje
po se dinim gje o drejtor.
Drejtori: Degjoni po se pati serjozisht ne sja u japim se ne se kemi me qef
kete muhabet
Liriao pse o drejtor se ke me qejf kete muhabet apo se ne jemi puntor
dhe ju arsimtar
Drejtori:Jo moj Liri jo se kam une as me ty e as me djalin
Vani: e di une qe me mua e ke ti po te premtoj qe as do te rraf me
e as do te dergoj me per cigare aman mos ja prish atyre te rinjve.
Drejtorio mire ja do ta bisedojme njeher me elsen dhe do takohemi prap.


Fredi me Elsen u fejuan . Vani u be magazinier dhe si aktivitet te dyte
ben trafik droge.Sandrin e le Irena kur meson se fle akoma me mamin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
 
Pallati 176 (versioni erotik) mbi 18 vjec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog