Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ai,ajo, ti dhe tradhetia........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Ai,ajo, ti dhe tradhetia........   11.01.10 21:37

te dashur forumista me erdhi ne mendje kjo teme sps po e diskutoja mbreme me shoqerine....kam degjuar shpesh per goca te behen "dashnore" te burrave te martuar apo cunave te fejuar per dashuri......e theksoj me kte teme nuk kam per qellim te flas per materializem,per meshkuj/femra interesagjij po per dashuri....dashuri e shendoshe apo e semur qe mund te jete gjithsesi per ndjenja behet fjala.........i gjykoni kto femra qe per hir te ndjenjes pranojne nje "kompromis" kaq te shemtuar duke i shkaktuar vetes vetem dhimbje e lote????????????????fundja behet fjale per "tjetren",per ate qe duhet te fshihet,qe si pergj dot ne tel sa here ajo mund te kete nevoje,qe vjen gjitmone ne plan te dyte.......shprehni mendimet tuaja mbi kto femra dhe mbi situaten ne vetvete ...........diskutim te kendshem......


__________________

.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....

1 shikim,2 sy te dashuruar......

2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....

1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
 
Ai,ajo, ti dhe tradhetia........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs