Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?   11.01.10 21:42

Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?Kur jemi te dashuruar ndodh, qe te bejme shume gjera qe mund ti quajme te 'cmendura', qe shfajesohemi se i kemi bere se jemi te dashuruar dhe qe i bejm per partnerin/ en tone.Kush ka qen gjeja me e cmendur qe keni ber per te dashurin/en tuaj?

Sa larg keni arritur te beni per dashurine dhe ka qen e vleresuar ky vperim nga ana e partnerit/es apo nuk ka dhene asnje rezultat?

Nese do riktheheni mbrapsht dhe te perjetonit te njejten situate do e benit perseri te njejten gje??

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?   18.09.10 6:14

hmmm sme kujtohen por momentin me kujtohet qe isha ne moshe 21 vjec dhe ne ate kohe punoja 12 7 te darkes me 7 te mengjesit dhe jetoja ne athine vetem me qira puna ishte fabrike dhe sa shkoja ne shtepi beja nje dush dhe dilja dhe takoja x person qe isha i dashurum kaloja caste te bukura me ate dhe kur vinte ora per te ik ne shtepi me fjet se ter naten pa gjume shkoja ne shtepi gatuaja ejt dhe dy ore gjume beja dhe cuditem sot ku e mendoj se si ja kame ber si ja kam dal dhe kjo them me vete qe eshte nje gje sakrific qe mund te beje nje person per dashurin nqs dashuron vertet kam ber dhe gjera te tjera por nuk i mbaj mend Smile :motor:

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?   20.09.10 9:08

une kam dal nga ballkoni i shpis, se nuk me lente gjyshja me dal :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Bambolita
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 13/09/2010
Age : 29
Location : Torino

MesazhTitulli: Re: Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?   20.09.10 13:02

dashuria qe ndjej per te eshte ekstreme....
besoj se del e tepron


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjeja me e cmendur qe keni bere ndonjehere per dashurine..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com