Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Shtyhen koncertet e Eda Zarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Shtyhen koncertet e Eda Zarit   13.01.10 21:45




Shtyhen koncertet e Eda Zarit

Kėngėtarja Shqiptare, e cila njihet pėr zėrin e saj tė bukur dhe stilin
e muzikės, ka shtyrė koncertet e saj pėr fundvit, pėr shkak tė, siē
thuhet, problemeve teknike qė ka hasur grupi. Njoftimi pėr kėtė ėshtė
bėrė nėpėrmes faqes zyrtare tė Eda Zarit, ku thuhet se koncerti pritet
tė mbahet gjatė vitit 2010. “Koncerti ėshtė postuar pėr vitin 2010,
kėshtu qė ju falėnderojmė shumė pėr durimin dhe ju urojmė festat”,
shkruan nė kėtė njoftim.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,



Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Shtyhen koncertet e Eda Zarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com