Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vesa n’Londėr pėr Chelsea - Sunderland

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Vesa n’Londėr pėr Chelsea - Sunderland   13.01.10 22:11Kėngėtarja Vesa Luma pritet qė nė javėn e dytė tė janarit tė vizitojė
Londrėn dhe nė kėtė rast tė blejė edhe biletėn pėr tė parė ndeshjen
ndėrmjet Chelsea dhe Sunderland. Njė burim i afėrt me kėngėtaren ka
thėnė pėr Rozė se ajo do tė bėjė edhe shopping nė kryeqytetin anglez, i
cili kohėve tė fundit ėshtė mbėrthyer nga temperaturat e ulėta, tė
cilat shėnojnė deri nė -30 gradė Celsius. Vesa, nė fund tė vitit,
kishte lansuar hitin e saj tė ri “Edhe njė fundvit” dhe mėsohet se ka
regjistruar edhe studimet e magjistraturės pėr shkenca tė komunikimit
masiv. Vesa, aktualisht ėshtė “single” dhe tė gjitha thashethemet pėr
ndonjė lidhje janė tė pavėrteta.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Vesa n’Londėr pėr Chelsea - Sunderland
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com