Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Malltezi dorehiqet nga projekti i BB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Malltezi dorehiqet nga projekti i BB   15.01.10 23:47

Malltezi dorehiqet nga projekti i BBTėrhequr mė 16 Janar 2010


Koordinatori i
projektit te Bankes Boterore per planin e zhvillimit te bregdetit te
jugut, Jamarber Malltezi, deklaron doreheqjen nga pozicioni i punes.
I kontaktuar nga gazeta “Shqip” per te mesuar rreth ecurise se
projektit dhe fare pritet te ndodhe pas “paqes” mes qeverise dhe BB-se,
Malltezi deklaron se eshte shkeputur nga pozicioni i koordinatorit, per
arsye personale qe lidhen me biznesin e tij. Megjithate, ai sqaron se,
projekti i BB-se do te vijoje, por me ndryshime strukturore. Kete fakt e
pranon edhe Banka Boterore ketu ne Tirane, duke konfirmuar mbeshtetjen
ndaj qeverise ne projektin “Menaxhimi i integruar dhe pastrimi i zones
bregdetare”, por me ndryshime ne disa komponente, ndikuar nga ngjarjet e
Jalit. “Jam shkeputur prej dy muajsh per arsye personale qe lidhen me
planin tim te biznesit. Megjithate, dua te sqaroj se projekti per
zhvillimin e jugut ka vijuar, pavaresisht panelit te inspektimit te
Bankes Boterore, pasi ne kete program kane qene perfshire edhe donatore
te tjere”, ka deklaruar Malltezi.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Malltezi dorehiqet nga projekti i BB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog