Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Terri ne Qemal Stafa, nisin hetimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Terri ne Qemal Stafa, nisin hetimet   20.01.10 21:31

Terri ne Qemal Stafa, nisin hetimetTėrhequr mė 21 Janar 2010


Pasi
futbollistet e Realit i hipen avionit per t'u rikthyer ne qytetin e
tyre, Madrid, ku ne stadiumin “Santiago Bernabeu” dritat nuk ikin
kurre, ne Tirane nisen polemikat. I menjehershem ishte reagimi i
qeverise, e cila shkarkoi drejtorin e stadiumit zotin Perikli Dhales.
Nderkohe qe Ministri i Sporteve Ferdinand Xhaferri ne deklaraten e tij
te pare publike fajesoi OSSH-n per kete ngjarje. Ministri i Sporteve i
rikujtoi Operatorit te Sistemit te Shperndarjes se per kete ndeshje,
ishte vene ne dijeni per gadishmeri qe me date 14 janar ku ne baze te
nje marreveshje OSSH duhet te garantonte ndricimin e stadiumit. Por
ceshtja ka kaluar per hetime edhe prane organit te policise. Pas
ndeshjes disa punonjes te OSSH-se jane shoqeruar per t'u marre ne
pyetje, si edhe eshte bllokuar dokumentacioni i komunikimit mes
stadiumit dhe OSSH-se, si enti pergjegjes per ndricimin.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Terri ne Qemal Stafa, nisin hetimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs