Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kėngėtaret e bukura kosovare qė i gjeti 2010 tė vetmuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Kėngėtaret e bukura kosovare qė i gjeti 2010 tė vetmuara   22.01.10 3:57

Kėngėtaret e bukura kosovare qė i gjeti 2010 tė vetmuara

Posted on
Jan. 21st, 2010 by
adm
Leonora Poloska

Edhe Leonora Poloska ėshtė e dashuruar por derisa
tė zbulohet i dashuri i saj, kėngėtarja mund tė quhet “single”. Me
shumė fanatizėm e ruan jetėn e saj private, sa qė nga dalja nė skenėn
muzikore, deri mė tani nuk ėshtė pėrmendur pėr ndonjė aferė dashurie.
Kėngėtarja shumė e pėlqyer pėr zėrin e saj karakteristik, ka gjetur
princin e saj, i cili me siguri do tė zbulohet nė ndonjė nga numrat e
rradhės tė suplementit…Leonora Jakupi

Ka kaluar tė 30-tat, por deri mė tani nuk ka deklaruar ndonjėherė se
ėshtė e dashuruar. Leonora akoma ėshtė nė kėrkim tė dashurisė. Kohė mė
parw u pėrfol pėr njė lidhje tė saj me njė regjisor tė klipeve, por
thashethemet u hodhėn poshtė nga ai, duke thėnė se “me Leonorėn kemi
vetėm bashkėpunim profesional dhe asgjė mė shumė”. Kujtojmė se
kėngėtarja nė moshėn 17- vjeēare ka qenė nė lidhje dashurie me Nazif
Destanin, vėllain e aktorit Blerim Destani.Eliza Hoxha

Kėngėtarja Eliza Hoxha deri mė tani nuk ka deklaruar se ka ndonjė tė
dashur. “I dashuri i Elizės ėshtė i martuar”, thoshte njė artikull, i
cili e shqetėsoi pa masė kėngėtaren, por pėrsėri deri mė tani nuk ka
thėnė se ėshtė e dashuruar. Nėpėr shumė intervista kėngėtarja ka thėnė
se ėshtė dhe vazhdon tė jetė “single”. Shumė zėra nga Prishtina flasin
pėr lidhje tė Elizės, por derisa tė sigurohemi mirė nuk mund tė
publikojmė asgjė.
Vip.Shqiperia.Com
Random Posts


 • Labi nuk i do Festivalet
 • Thashetheme: Lidhja e BLEONES me miliarderin RAHR
 • Christina Aguilera pret njė djalė
 • Hajrie Rondo, burrat nga Jugu e shprehin dashurine me vepra
 • Lorik Cana ndahet nga “Miss Gjakova”
 • Adrian Gaxha: Surprizat e shfaqjes time nė Eurovizion nė maj
 • Agoni “Kam nevojė pėr njė femėr”
 • Jonida mbledh BB1 pėr ditėlindje
 • Puthja e Olsit me Najaden
 • Bamir Topi ndėr presidentėt mė tė bukur tė planetit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Kėngėtaret e bukura kosovare qė i gjeti 2010 tė vetmuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs