Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pr t gjith shqiptart anemban. Diskutime t ndryshme rreth shoqeris dhe tema t tjera.
 
ChatForumCalendarPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 stars news's blog

Shko posht 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: stars news's blog   22.01.10 4:03

Facebook frymëzon Zajminën

(3) komentet,(0) ...(0) images
Zajmina, Foto: Bluetooth
Seksi-kngtarja
nga Shqipria, Zajmina Vasjari, sht frymzuar nga qndrimi i t
rinjve n faqen e internetit Facebook, pr t realizuar nj kng q
mban pikrisht kt titull.
Read More
...

30/03 01:56PM


E kam një të dashur, por s’jua tregoj

(2) komentet,(0) ...(0) images


Si mania e gjith t rinjve, edhe ajo sht apasionuar shum duke
kaluar shum koh (aq sa ka t lir) n internet, n Facebook. E
pikrisht ktu ka lindur dhe frymzimi pr t krijuar nj kng t re e
cila e ka ndryshuar si n look ashtu edhe n performanca. Kshtu
shfaqet kt her Zajmina, me nj bashkpunim t ri me Flori Mumajesin
dhe Big Bastn. Shum knaqsi por edhe momente delikate i kan falur
kngtares xhirimet e klipit m t fundit. Read More
...

07/03 12:17PM


Zbulon t mbathurat n publik

(0) komentet,(0) ...(0) images
Shpesh
her performancat q kngtaret shqiptare realizojn n sken, ve
adren alins dhe energjis q ato rezervojn pr publikun, zbulojn
dashje pa dashje dhe nj tjetr pjes t fsheht tyre... Kto t fundit
shpesh jan veshje t brendshme, q fokusohen shum shpejt n fokusin e
aparatit. Kjo gj i ka ndodhur dhe kngtares bukuroshe Read More
...

12/02 11:02PM


Padova mendet pr Zajminn

(1) komentet,(0) ...(0) images


E
ftuar n nj koncert n Padova, me veshje sigurisht alla Zaji, i
shkurtr, me dekolte t hapur, q i qndrojn n trup mrekullisht mir,
kngtarja nga Shqipria jo vetm ka ln pa fjal atdhetart, por edhe
shum miq t tyre italian q ishin t ftuar n lokalin ku ajo dha
shfaqe. Pasi ka knduar ajo sht bashkuar me klientt kur rreth saj
padyshim kan qen m shum italiant gojmbl, t cilt e kan mbytur
me komplimente.
Read More
...


02/02 01:41PM


ZAJMINA merr ide nga stilistt e tjer

(2) komentet,(0) ...(0) images
Zajmina Vasjari
Sapo ka hapur biznesin e saj q i
kushtohet veshjeve pasi ka prfunduar
studimet n shkolln e stilimit. Zajmina
Read MorewWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: stars news's blog   22.01.10 4:05

Zajmina Me nj imazh ndryshe

(0) komentet,(0) ...(0) images


Fotot nudo t Zajmins kan dal n
qarkullim n internet pikrisht n nj
koh kur kjo e fundit sht shum
e prkushtuar n aktivitet sociale
Read More
...

02/02 01:40PM


Zajmina Vasjari: Fotot Nudo Nuk Jam Une

(2) komentet,(0) ...(0) imagesKngtarja: Jan skandaloze, ssht e vrtet q i kam br
Bukuroshja sh qiptare Zajmina Vasjari, e cila sht gjithashtu dhe
njra nga fitueset e edicioneve t Miss Shqipria, sht br s
fundmi edhe m shum e krkuar dhe e klikuar n sitet elektronike n
internet. N njrin prej tyre, pikrisht atcelebritete.com jan
publikuar disa foto t cilat e pasqyrojn Zajminn nudo. Admiruesit e
saj, por dhe kuriozt kan patur rastin ta shohin at n poza shum t
nxehta dhe shum provokuese. E pyetur pr kto foto erotike, show-girl
Vasjari, mohon kategorikisht q kto poza t jen realizuar prej saj
dhe i quan ato skandaloze. Ajo i konsideron ato thjesht fotomonzhe t
shmtuara. Read More
...

02/02 01:37PM


Foto Zajmina Vasjarit

(3) komentet,(0) ...(0) imagesRead More
...

02/02 01:33PM


Foto Montazhet nudo te Zajmina Vasjarit

(11) komentet,(0) ...(0) imagesBukuroshja shqiptare Zajmina Vasjari, e cila sht gjithashtu dhe njra nga
fitueset e edicioneve t Miss Shqipria, sht br s fundmi edhe m
shum e krkuar dhe e klikuar n sitet elektronike n internet. N
njrin prej tyre, jan publikuar disa foto t cilat e pasqyrojn
Zajminn nudo. Admiruesit e saj, por dhe kuriozt kan patur rastin ta
shohin at n poza shum t nxehta dhe shum provokuese. E pyetur pr
kto foto erotike, show-girl Vasjari, mohon kategorikisht q kto poza
t jen realizuar prej saj dhe i quan ato skandaloze. Ajo i konsideron
ato thjesht fotomonzhe t shmtuara. Read More
...


02/02 01:27PM


Song Stolen- Zajmina Vasjari kenga VJEDHUR "Sonte me Prit" video

(0) komentet,(0) ...(0) images


03:10 http://www.qeveria.eu All the Albanian famous singers steal the
songs of the others countries, from the Serbs, Greek, Bulgarian,
Rumanian and Turkish singers. They become rich and famous with the job
of the others . Boycotts the thieves and the destroyers of the Albanian
music. Zajmina Vasjari ben si kengetare por eshte vetem nje Hajdute.
Kengen "Sonte me Prit" e ka vjedhur nga kengetarja Gulben Ergen -
Ucacaksin Budallenj jeni ju qe vazhdoni te blini disqet e tyre dhe
shkoni ne konceretet e ketyre mashtrueseve dhe shkaterrueseve te
muzikes Shqipetare. BOJKOTONI HAJDUTET. TUTTI i cantanti famosi
albanesi rubano le canzoni degli altri per di pi?, dai serbi, greci,
bulgari, rumeni. Diventano ricchi e famosi con il lavoro degli altri.
Boicotta i ladri e i distruttori della musica albanese.Read More
...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: stars news's blog   22.01.10 4:07

Zajmina VasjariKur n vitin 2002 do t vendoste mbi krye kurorn e Miss Shqipria 2002, Zajmina Vasjari
kishte dy ndrra pr t ardhmen: t vazhdonte studimet pr arkitektur
dhe t hynte n botn e muziks. Dhe me sa duket fati u tregua shum
bujar me bukuroshen, q n at koh ishte vetm 15 vjee. Ajo sot sht
studente n vitin e dyt, dega Arkitektur, n nj prej universiteteve
private t kryeqytetit, ndrkoh q ka arritur t lanohet edhe n
botn e muziks. Por n fakt prve spektakleve t bukuris, muziks
dhe pamjes ekstravagante, Read More
...


02/02 01:22PM


Zajmina Vasjari Foto

(0) komentet,(0) ...(0) images


N nj intervist t dhn pasi ishte shpallur Miss, ajo thot: Ishte
nj ndjenj e uditshme. Dika
mes t besueshmes e t pabesueshmes. Por ndihesha miss, Miss
Shqipria. Dhe kjo ishte mjaft pr t br t ndihesh e lumtur. Jeton
me prindrit dhe motrn e vetme, me t ciln ndan shum nga gzimet dhe
hidhrimet e saj.
Read More
...

20/01 03:18PM


Fotot nudo te Zajmina Vasjarit

(2) komentet,(0) ...(0) images
Bukuroshja sh qiptare Zajmina Vasjari,
e cila sht gjithashtu dhe njra nga fitueset e edicioneve t Miss
Shqipria, sht br s fundmi edhe m shum e krkuar dhe e klikuar
n sitet elektronike n internet. N njrin prej tyre, jan publikuar
disa foto t cilat e pasqyrojn Zajminn nudo. Admiruesit e saj, por
dhe kuriozt kan patur rastin ta shohin at n poza shum t nxehta
dhe shum provokuese. E pyetur pr kto foto erotike, show-girl
Vasjari, mohon kategorikisht q kto poza t jen realizuar prej saj
dhe i quan ato skandaloze. Ajo i konsideron ato thjesht fotomonzhe t
shmtuara.
Read More
...16/01 08:50PM


foto Zjmina Vajsari

(2) komentet,(0) ...(0) images
Read More
...


11/01 11:55PM


Arkitektja e ardhshme ZAJMINA VASJARI

(0) komentet,(0) ...(0) imagesN
vitin 2002, koh kur bukuroshja Zajmina Vasjari do t vendoste kurorn
e Miss Shqipria 2002, kishte dy ndrra pr t ardhmen: T vazhdonte
studimet pr arkitektur dhe t hynte n botn e muziks.
Read More
...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: stars news's blog   22.01.10 4:08

foto

(0) komentet,(0) ...(0) imagesRead More
...10/10 03:28PM


Josh edhe polict e trafikut

(1) komentet,(0) ...(0) images
Padyshim sht nj nga femrat m seksi t ekranit dhe do dalje e saj
para publikut sht nj surpriz e radhs. Por ksaj here, nga kto
foto q paparaci yn i realizoi pak dit m par, ne zbuluam edhe nj
pasion tjetr t Zaimins, at pr polict. N nj nga rrugt kryesore
t Tirans, Read More

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: stars news's blog   

Mbrapsht n krye Shko posht
 
stars news's blog
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Krce tek:  


Copyright Al-Forums.Com 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbshtets | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog