Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   23.01.10 6:29

Rihanna Nude Pictures


  • Nude
  • Pictures
  • RihannaRihanna Nude Pictures
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Rihanna: nudo integrale (foto)   23.01.10 6:33


Non sembra essere un periodo molto fortunato per la cantante delle Barbados Rihanna. Infatti dopo lo scandalo che l’ha vista protagonista della lite con il fidanzato Chris Brown conclusa con il suo presunto malmenamento, ora circolano in rete delle foto sensuali che la ritraggono completamente nuda.
La data esatta degli scatti non si conosce, ma si puņ intuire che le
foto, Rihanna se le sia scattate da sola, in un hotel dopo la lite con
il compagno. Gli scatti amatoriali mostrano un nudo integrale
di Rihanna, dove si possono ammirare tutte le qualitą che madre natura
le ha dato. All’inizio si pensava che le foto fossero dei fotomontaggi,
perņ dalle analisi fatte di alcuni esperti si nota che le immagini sono
originali, e la protagonista sembra essere proprio la cantante delle
Barbados. Ora non ci resta che gustarci questi scatti e aspettare che
il web ci fornisca altre grandi performance di Rihanna.
Ecco le foto:Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   23.01.10 6:35

Foto Rihanna si mette a nudo su Vogue


1 di 11


document.domain = "tuttogratis.it";

Altre immagini e foto Rihanna si mette a nudo su Vogue

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   23.01.10 6:36

Rihanna flet per fotot nudo05/12/2009 02:33:00


Madhesia e germave:

Kush mund t'i harroje ato foto nudo te Rihanna-s qe dolen ne Maj?Ne
fakt deri tani Rihanna nuk i kishte zene ndonjehere ne goje fotot nudo,
dhe kur ishte pyetur per to, kishte gjetur menyren per tu bere bisht
pyetjeve.
Por me ne fund, Rihanna konfirmoi per Hot 97 qe ishte vertet ajo ne ato fotot nudo qe dikush i paska nxjerre ne shesh.Per ke ishin ato foto? Per te dashurin e saj te asaj kohe."Ato
ishin per te dashurin tim te athershem," tha Rihanna duke shtuar me
pas: "Nese edhe ju nuk i dergoni foto nudo te dashurit tuaj, atehere
mua me vjen keq per te!"
Cfare
keshille interesante qe i jepka Rihanna te gjitha vajzave; Nese ju nuk
i beni foto nudo vetes qe me pas t'ia dergoni te dashurit te dashurit
tuaj, atehere zere se nuk ndieni fare per te.
"Ishte shume poshteruese, dhe e turpshme, sidomos qe i pa dhe mami im. Por ajo me ndejti prane ne momentet me te veshtira." Por
Chris Brown, te cilit duhet t'i dergoheshn fotot, ka thene se nuk i ka
nxjerre ai ato, madje nuk eshte shprehur fare nese i ka marre ato foto
apo jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   23.01.10 6:41

Rihanna femra e vitit sipas GlamourSuperylli
i muzikės R&B, Rihanna, e ka mbyllur me klas tė lartė vitin ‘e
zhurmshėm’ 2009- duke u shpallur Femra e vitit nga revista "Glamour".
Kėngėtarja
u rikthye nė skenė pas problemeve personale qė pati me ish-tė dashurin
e saj Chris Brown, pėr tė fituar sėrish zemrat e fansave me kėngėt e
reja tė saj.

Rikthimi i Rihannas nuk ka mundur tė mos vlerėsohet nga revista Glamour,
e cila e ka vlerėsuar me titullin Femra e vitit 2009, ēmim i cili do
t’i dhurohet tė hėnėn e ardhshme gjatė njė ceremonie nė New York.
9 muaj pas rrahjes
Per
here te pare pas 9 muajsh nga ngjarja e dhunshme me ish-te dashurin e
saj, Rihanna thyen heshtjen dhe ka folur per ate cfare ka ndodhur.

Chris Brown u akuzua se rrahu te dashuren e tij, ndersa fotot u shperndane ne te gjithe boten per pak minuta.

Pop Star, gjate nje interviste ne "Good Morning America", deklaroi se ajo cfare i kishte ndodhur asaj, mund t'i ndodhe kujtdo.

Rihanna u shpreh se ka qene shume e veshtire ta perballonte sa ndodhi, duke qene se Chris ishte dashuria e saj e pare.

Nderkohe kariera e saj po ecen shkelqyeshem dhe ne 23 nentor, pritet te dale edhe albumi i ri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   23.01.10 6:44

Skandaloze: Rihanna lakuriq nė internet
Loja e kėngėtares sė pėrfolur, Rihanna, me foto-aparatin e saj ka pėrfunduar nė internet.

Loja
e kėngėtares sė pėrfolur, Rihanna, me foto-aparatin e saj ka pėrfunduar
nė internet. Nė fotografitė absolutisht mund tė shihet gjithēka, ku
Rihanna ėshtė vet-fotografuar dhe fotografitė, ku shikohet edhe vėthi
nė i saj nė gjinj, ja ka dėrguar tė dashurit tė saj, Chris Brown.

19 vjeēari Brown, para disa muajsh e rrahu Rihannėn, ndėrsa fotografitė
e pasojave bėnė xhiron e botės. Pas asaj, Rihanna vendosi tė harroj atė
dhe tė lėshohen ne afera tjera dashurie.

Kjo nė tė vėrtetė e ka revoltuar Chris Brown, qė duke publikuar
fotografitė ka dashur tė ti tregoj botės se Rihanna nuk ėshtė edhe aq
vajzė e pafajshme. (SHQIP1.NET)

Skandaloze: Rihanna lakuriq nė internetSkandaloze: Rihanna lakuriq nė internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pop Star Rihanna Nude Pictures Leaked'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com