Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gaga merr tre nominime nė Brit Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Gaga merr tre nominime nė Brit Awards   23.01.10 6:57

Gaga merr tre nominime nė Brit Awards

E Marte, 19 Janar 2010 13:50Lady Gaga, Lily Allen, Florence e Machine, Pixie Lott dhe JLS
udhėheqin nė nominimet e kėtij viti pėr ēmimet muzikore Brit Awads.
Katėr
femrat, sė bashku me bendin e djemve JLS, secili kanė fituar nga tre
nominime pėr ngjarjen e cila do tė zhvillohet muajin e ardhshėm nė
Londėr. Lilly Allen do tė luftojė me Florence pėr kategoritė “Artisja mė e
Mirė Britanike” dhe “Albumi mė i Mirė Britnaik”, ndėrsa do tė garojė
edhe pėr kategorinė “Singli mė i Mirė”.

Florence do tė ketė pėrballė
Pixie Lot nė kategorinė e “Debutueses mė tė Mirė”. Lady GaGa ėshtė nė garė pėr kategoritė ndėrkombėtare tė ēmimeve
britanike tė muzikės, “Debutantja mė e Mirė Ndėrkombėtare”, “Artistja
mė e Mirė Solo Ndėrkombėtare” dhe “Albumi mė i Mirė
Ndėrkombėtar”./Telegrafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
 
Gaga merr tre nominime nė Brit Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog