Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 konkurrentet e big brother albania 3

Shko poshtė 

Kush eshte banori juaj i preferuar ne BBA3
 gjimi
 graciela
 domenika
 seldio
 eduarti
 jetmiri
 hakiu
 bertina
 olta
 pamela
 erjoni
 valentina
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Imelda

avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 11/01/2010
Age : 34
Location : Tepelena

MesazhTitulli: konkurrentet e big brother albania 3   25.01.10 4:18

Kush eshte banori juaj i preferuar ne BBA3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
konkurrentet e big brother albania 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs