Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aleancė pėr shaka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Imelda

avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 11/01/2010
Age : 34
Location : Tepelena

MesazhTitulli: Aleancė pėr shaka   25.01.10 4:23


Gjatė gjithė pasdites, Erjoni dhe Jetmiri, pėrpiqen qė me bisedat e
tyre tė sjellin pak humor ne shtėpi. Nė qendėr tė kėtyre bisedave dhe
ngacmimeve eshte Pamela. Ajo nuk ndjehet fare e bezdisur nga kėto
ngacmime, por ne darkė ku banorėt janė mbledhur tė gjithė ne dhomėn e
gjumit, ajo e diskuton sėrish kėtė ceshtje me Erjonin pas nje batute tė
ketij te fundit. Pamela i ben te ditur se ndonjehere i pelqen te rrije
e heshtur, nese nuk ka se cfare te thotė e te njėjtėn gjė duhet te bėjė
edhe ai. Biseda zhvillohet ne sensin e shakase. Jetmiri, si per t’i
dhene nje spunto te metejshme bisedes, i thotė Erjonit se fjalet e
Pamelės ishin tepėr tė renda, por ndjehet mirė qė tė pakten emri i tij
nuk u pėrmend nga ajo. Ai siguron Pamelėn se batutat e tyre janė vecse
pėr shaka e aspak nuk ka krijuar njė aleancė me Erjonin pėr t’iu
kundėrvėnė asaj. Jetmiri e pėrkufizon situatėn e krijuar mes Erjonit
dhe Pamelės si “tė zemėruar” dhe kėrkon qė ata tė pajtohen. Erjoni, pėr
tė vazhduar ende shakanė e nisur, shprehet se nuk do tė pajtohet nėse
ajo nuk i kėrkon tė falur duke e puthur nė faqe. Ai i afrohet, por
Pamela ia kthen se ai duhet ta bindė fillimisht se ka bėrė faj e kėshtu
ta meritojė tė puthurėn. Tė gjithė banorėt qeshin me situatėn e krijuar
e vazhdojnė tė ngacmojnė njeri-tjetrin.
Burimi: Top-Channel.tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Aleancė pėr shaka   16.03.10 0:32

ato do hajne kokat e tyre mua me erdhi keq per ate kosovaren doli kot doja qe te dilte ai klodi pfff na flliqi pupupp dolen gey sheshit tani hajde mbaji :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Aleancė pėr shaka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog