Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Thashetheme: Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Thashetheme: Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”   10.02.10 3:56

Thashetheme: Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”

Posted on
Feb. 8th, 2010 by
admKur Madonna dhe Britney Spears u puthėn nė skenė nė vitin 2003,
lajmi do tė shokonte gjithė rruzullin. Pėr hir tė sė vėrtetės, tė tilla
skupe sensacionale yjet i provokojnė vetė. Nė kėtė shembull duket se
ecin edhe artistėt shqiptarė. Ingrid Gjoni dhe Rozana Radi na dėshmojnė
tė njėjtėn gjė. Dy kėngėtaret janė puthur gjithė qejf nė buzė me
njėra-tjetrėn nė sy tė gjithė tėm ftuarve nė ditėlindjen e mikeshės sė
tyre, Ēiljeta Xhilaga. Njė tentativė kjo pėr tė bėrė show dhe pėr tė
tėrhequr vėmendjen, pasi mesa dimė, dy kėngėtaret nuk kanė ndonjė
tėrheqje ndaj njėratjetrės, pėrkundrazi, siē dihet, ato janė
heteroseksuale!!! te njejten skene kane tentuar ta bejne dhe kengetaret
Aferdita Dreshaj dhe Rezarta Shkurtaj para pak muajsh. (Bluetooth)

  • Ingrid Gjoni: “Do tė kėndoj pėr partinė qė mė ofron mė shumė”

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Thashetheme: Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com