Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seldi kėrkon tė bėjė Thashetheme – Big Brother Albania

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Seldi kėrkon tė bėjė Thashetheme – Big Brother Albania   10.02.10 3:57

Seldi kėrkon tė bėjė Thashetheme – Big Brother Albania

Posted on
Feb. 5th, 2010 by
adm


Ndersa
te tjeret diskutojne brenda Seldi dhe Gjimi kane dale ne ballkon dhe po
pine kafe duke e shoqeruar me cigare. Ne nje moment Seldi e pyet Gjimin
per debatin e mbremshem mes tij dhe banoreve te tjere. “O Gjimo po nga
doli e gjithe ajo mbreme…”:- i thote ai Gjimit. Ndesa ky i fundit ia
kthen se ndodhi cfare ndodhi, iku ajo tashme, duke lene qe Seldi te
kuptonte se ai nuk donte te fliste me per kete teme. Mirepo Seldi
insiston duke i kerkuar Gjimit qe te flase me te, por kjo gje nuk ndodh
pasi Gjimi mundohet te nderroje teme. Ne kete moment ne ballkon hyn
Graciela dhe Seldi e quan ate spiune, por duke e kthyer ne formen e
shakase. Keshtu Graciela largohet pasi ka ftohte, ndersa aty vjen Edi i
cili po bente shetitje neper oborr. Te tre djemte flasin per te ftohtin
dhe biseda qe donte te bendte Seldi deshtoi.

 • Perfundon “lidhja” e Seldi-Pamela
 • SELDI – Big Brother Albania 3
 • Seldi bukuroshi i Big Brother Albania 3?
 • Foto te reja nga Big Brother Albania 3
 • Thashetheme ne Big Brother Albania 3: Emrat ne Kosove
 • Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”
 • OLTA – Big Brother Albania 3
 • HAKI – Big Brother Albania 3
 • VALENTINA – Big Brother Albania 3
 • EDUARD – Big Brother Albania 3

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Seldi kėrkon tė bėjė Thashetheme – Big Brother Albania
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog