Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Jehona Sopi, pas divorcit nė lidhje me njė biznesmen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Jehona Sopi, pas divorcit nė lidhje me njė biznesmen   10.02.10 3:59

Jehona Sopi, pas divorcit nė lidhje me njė biznesmen

Posted on
Feb. 4th, 2010 by
admJehona Sopi mė nė fund ėshtė parė nė shoqėri tė njė djali.
Kėngėtarja ishte divorcuar vite mė parė ndėrkaq nga ajo kohė ajo ka
marrė pjesė mė shumė nėpėr disa festivale dhe shumė pak ėshtė paraqitur
nė publik. Mėsohet se i dashuri i Jehona Sopit ėshtė Lavdim Koshutova,
ekonomist nė bankėn NLB tė Prishtinės si dhe gjysmė pronar i kafe-bar
“Lounch” nė Prishtinė. Kėngėtarja ėshtė kapur nga kamerat e qė janė
pėrfolur nė Prishtinė, por shumicėn e herėve ato janė treguar tė
pasakta. /BalknanWeb/
Random Posts


 • Tė gjithė nė kuzhinė pėr darkėn
 • Redon Makashi: “Ju zbuloj boten time te trazuar”
 • Me ne fund puthen Clooney e Canalis
 • Gretės i vjedhin kėngėn
 • Dashuria 7-vjeēare e Arbana Osmanit
 • Ilda sė shpejti nė njė film nė rolin e njė tė droguare
 • Angelina Jolie Shtatzene
 • Shaqira e Portokallisė ndahet nga Ēavo tani ėshtė njė miss
 • Rezarta Shkurta, stilistja e Orinda Hutes
 • Besa Kokedhima fiton ēmimin e madh tė “Top Fest 5″

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Jehona Sopi, pas divorcit nė lidhje me njė biznesmen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog