Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”   10.02.10 4:03

Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”

Posted on
Jan. 31st, 2010 by
adm


Duket
e ēuditshme por mesa duket ėshtė e vėrtetė. Erjoni, djali 25 vjeēar i
cili ėshtė njė nga konkurentėt e “Big Brother 3” por edhe njė nga mė tė
spikaturit jo vetėm pėr fizikun e gjatė por edhe pėr shkathtėsinė,
ėshtė gjendur papritur nė shtėpinė e BB bashkė me ish tė dashurėn e
tij. Madje ai ėshtė vėnė edhe para detyrės sė vėshtirė pėr ta
skualifikuar, gjė qė nė fakt nuk ndodhi. Nuk e dime nėse Erjoni kishte
dijeni paraprakisht qė edhe Bertina, vajza 25 vjeēe me kaēurela do tė
ishte pjesė e spektaklit “Big Brother”, por tani qė ata do tė
bashkėjetojnė sė bashku me tė tjerė tė rinj tė panjohur pėr ta, janė
vėnė nė tė tjera pozita. Para sė gjithash po bėjnė ē’ėshtė e mundur qė
tė mos kuptohen se janė njohur mė parė dhe aq mė shumė qė kanė qenė tė
dashur.
Miqtė e tė dyve na tregojnė se lidhja mes tyre nuk ka qenė njė flirt
kalimtar por njė histori e mirėfilltė dashurie qė mė pas mori fund. Nuk
dihet se cilat kanė qenė shkaqet e ndarjes, por mė pas tė dy janė parė
me partnerė tė tjerė. Erjoni njė djalė i shkathėt, me shumė shoqėri dhe
frekuentues i jetės sė natės, ėshtė parė gjithmonė nė shoqėrinė e
femrave, madje disa foto po i publikojmė edhe kėtė radhė por nuk dimė
me siguri se ēfarė lidhjeje ka pasur me to. Edhe Bertina ėshtė parė e
shoqėruar me djem tė tjerė, pasi duke qenė njė vajzė shumė e bukur ka
rėnė vazhdimisht nė sy, edhe tė tė panjohurve madje. Qė mes tyre ka
diēka tė veēantė, e ka kuptuar dhe shprehur edhe Seldi, njė nga
konkurrentėt ndėrkohė qė Erjoni e mohon kategorikisht. Tė shohim se si
do ta vazhdojnė dy tė rinjtė lojėn e tyre.

 • ERION – Big Brother Albania 3
 • BERTINA – Big Brother Albania 3
 • Fotografi te reja nga Big Brother Albania 2010
 • Big Brother Albania Lajme: Nominimet dhe grupet
 • Big Brother Albania Live – Foto te reja nga shtepia e BBA3
 • Votoni per banorin tuaj te preferuar te Big brother Albania 3
 • Seldi kėrkon tė bėjė Thashetheme – Big Brother Albania
 • Perfundon “lidhja” e Seldi-Pamela
 • OLTA – Big Brother Albania 3
 • HAKI – Big Brother Albania 3

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”   10.02.10 4:06


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Erjoni e Bertina, tė dashur para se tė futeshin nė “Big Brother”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs