Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydhe   12.02.10 9:32

Vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydheThursday, 11 June 2009 06:12


Last Updated on Friday, 12 February 2010 15:32


Written by Aleat™Aleat,Vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydheAdelina Ismaili


Provokatore, seksi, e ėmbėl sa dhe cokollata qė mbart nė trup. Kjo
ėshtė fotoja me e re e tė parezistueshmes Adelina Ismailit. Mėsuam se
kėngėtarja kosovare Adelina Ismaili ndodhej kėto ditė nė Tiranė pėr njė
set fotografish pėr revistėn “Anabel”. Revista del sot ne treg,


Provokatore, seksi, e ėmbėl sa dhe cokollata qė mbart nė trup. Kjo
ėshtė fotoja me e re e tė parezistueshmes Adelina Ismailit. Mėsuam se
kėngėtarja kosovare Adelina Ismaili ndodhej kėto ditė nė Tiranė pėr njė
set fotografish pėr revistėn “Anabel”. Revista del sot ne treg, por ne
mundėm tė shkėpusim kėngėtaren nė kopertinėn e parė, ku Adelina vjen mė
e guximshme se asnjėherė tjetėr. E lyer me cokollate te shkrire dhe me
nje luleshtrydhe ne dore, kengetarja me veshtimin e saj plot joshje
kthen sytė nga lexuesi i revistės. Por dhe pėrfaqėsuesit e revistės
kanė mbetur tepėr tė kėnaqur, sa nė njė nga rrjetet online shprehen se
“Pershtypja jone nga Adelina ishte : Nje artiste e vertete dhe shume e
disiplinuar, nje modele e papare, dhe nje grua me shume bote dhe teper
e dashur”.
BalkanWeb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com