Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Nuk pozoj nudo!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Nuk pozoj nudo!   12.02.10 9:33

Nuk pozoj nudo!Thursday, 11 June 2009 06:11


Last Updated on Friday, 12 February 2010 15:39


Written by Aleat™Viti qė iku, pėr Afėrdita Dreshajn ishte periudha e artė e
karrierės sė saj, por edhe kulminantja e jetės intime. Nė 2009, ajo u
promovua nė botėn e muzikės, por edhe finalizoi lidhjen e saj
dashurore, me njė fejesė tė papritur me kėngėtarin Shpat Kasapi...!

Festat e fundvitit i kam kaluar nė Amerikė, kėtu me
familjen time. Vitin e ri e kam kaluar nė shtėpi, me tė gjithė tė
afėrmit e mi dhe mė kishte marrė malli shumė pėr njė gjė tė tillė: Nuk pozoj nudo!.

Viti qė iku, pėr Afėrdita Dreshajn ishte periudha e artė e karrierės sė
saj, por edhe kulminantja e jetės intime. Nė 2009, ajo u promovua nė
botėn e muzikės, por edhe finalizoi lidhjen e saj dashurore, me njė
fejesė tė papritur me kėngėtarin Shpat Kasapi...!

Ku i ke kaluar festat e fundvitit?

Festat
e fundvitit i kam kaluar nė Amerikė, kėtu me familjen time. Vitin e ri
e kam kaluar nė shtėpi, me tė gjithė tė afėrmit e mi dhe mė kishte
marrė malli shumė pėr njė gjė tė tillė.


Pėr festat e fundvitit bėre apo more mė shumė dhurata ?

Kėtė
vit, tė them tė drejtėn, kam fituar shumė dhurata tė bukura nga familja
ime dhe nga Shpati. Mami mė ka blerė njė ēantė shumė tė bukur Gucci dhe
njė kuletė Gucci...Ishte njė surprizė kur e hapa, sepse ishte ajo qė
unė pėlqeja. Kam fituar parfume, tesha dhe shumė e shumė sende tė
bukura.


Shumė njerėz, nė natėn e ndėrrimit tė viteve, kėrkojnė diēka. Po ju ēfarė kėrkuat nga 2010-ta?

Kėtė
vit kėrkoj tė kem njė vit tė suksesshėm nė karrierė. Me kėngė tė bukura
dhe me albumin qė jam duke punuar dhe uroj tė ketė sukses. Por ēka
ėshtė mė e rėndėsishmja, shėndeti dhe tė jem e lumtur me Shpatin sikur
kam qenė deri tash. (qesh)


Si ishte pėr Afėrditėn viti qė lamė, pas nga ana profesionale?

Viti
qė lamė pas ka qenė njė vit i ngarkuar me sende tė bukura. Fillimi i
karrierės time me kėngė, jam ndarė shumė e kėnaqur. Kam bėrė disa
sfilata tė mėdha nė Amerikė dhe disa fotosesione nė Greqi.


Po nga ana sentimentale?

Fejesa ime me Shpatin, ka qenė momenti mė i bukur i vitit 2009.

Cilat janė projektet muzikore pėr kėtė vit?

Jam
nė pėrgatitje tė albumit tė ri, i cili do tė dalė nė verė tė kėtij
viti. Po ashtu jam nė pėrgatitje tė njė videoklipi qė do tė dalė sė
shpejti.


A do tė keni ndonjė bashkėpunim dhe me cilin kėngėtar?

Po, do tė kam njė bashkėpunim tė bukur me kėngėtarin e bukur, kėngėtarin e mirė, kėngėtarin e mirėnjohur Shpat Kasapi (qesh).

Po pėr sa i takon modelingut?

Pėr
momentin jam nė Amerikė. Normalisht, kėtu kam punėn e modelingut dhe
ēdoherė qė jam kėtu, kam shumė punė. Javėn tjetėr, shkoj nė Los
Angeles, ku me presin 3 sfilata tė mėdha. Do tė jem imazhi zyrtar e
KLIX extension!


Cili ėshtė pėrkufizimi yt pėr Shpatin si partner?

Lidhja
me Shpatin ėshtė njė ėndėrr, e cila nė rastin tim ėshtė bėrė realitet.
Kemi njė marrėdhėnie tė shkėlqyer dhe njė dashuri, sikur nė pėrralla.
Po tė doja tė flisja pėr lidhjen tonė tė bukur dhe pėr Shpatin do mė
duhej shumė kohė dhe shumėėė intervista (qesh).


A do tė kemi ndonjė lajm tė ri pėr jetėn tuaj private? Dasma?

Dasmėn ende nuk e kemi planifikuar. Normalisht qė ėshtė nė planet tona, por ende nuk e dimė se kur do tė ndodhė kjo.

Si e ndan jetėn mes Amerikės dhe Maqedonisė?

Ėshtė
e vėshtire tė jem pa Shpatin, por mundohemi tė mos rrimė dhe aq shumė
pa njėri-tjetrin. Unė vij nė Amerikė pėr familjen time dhe pėr punėn qė
kam kėtu, por jemi nė kontakt me Shpatin, tėrė kohės. Tani qė kam
filluar muzikėn kam qenė mė shumė nė Evropė, sesa nė Amerikė.


Keni planifikuar tė bashkėjetoni nė njė qytet tė pėrbashkėt?

Unė
kur nuk jam nė Amerikė, normalisht qė bashkėjetoj me Shpatin, pėrderisa
jam e fejuar, mė mirė tė them qė jetoj nėpėr aeroplanė, sepse udhėtoj
shumė shpesh Amerikė-Maqedoni dhe Maqedoni-Amerikė.


Cila ėshtė fjala me tė cilėn tė thėrret Shpati me ėmbėlsi?

“Baby” ėshtė fjala qė i thėrrasim njėri-tjetrit, por Shpati ndonjėherė mė thėrret “Zogu im” (qesh).

Sa ka qenė fatura mė e shtrenjtė qė keni harxhuar nga telefonatat qė bėni?

O
Zot mė mirė mos tė flas pėr telefonat. Kam harxhuar shumė,
shumė..Sidomos kur jam nė Amerikė. Mė ka rėnė rasti tė paguaj edhe 800
dollarė, ėshtė tmerrėsisht shtrenjtė tė thėrrasėsh direkt me celular
nga Amerika.


Nėse njė ditė ju thotė se ju ka tradhtuar, a do ta falnit?

Tradhtinė! Nuk besoj se do ta falja kurrė.

Konsumoni alkool? Nėse po, cila ka qenė gafa mė e madhe qė keni bėrė nėn efektin e saj?

Nuk konsumoj fare alkool.

Cili ėshtė pėr ty mashkulli mė seksi nė botė dhe ēdo tė bėje nėse do ta takoje vetėm pėr njė natė?

Shpati ėshtė mashkulli mė seksi. Sa herė e takoj, do tė doja tė rrija mė tė pėr shumė, shumė net.

Pėr ēfarė nuk do guxoje kurrė nė jetė ?

Nuk do tė guxoja tė tradhtoja, tė gėnjej e as tė pozoj nudo.

Po ta dije se planeti shkatėrrohet pėr 24 orė, cila do ishte gjėja e parė qė do bėje ?

Do tė kisha dashur tė isha duke u pėrqafuar me Shpatit...Por kjo pyetje mė frikėson shumė.
Bluetooth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Nuk pozoj nudo!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog