Njė
ndėr pjesėt pėrbėrėse, ndoshta ndėr mė tė rėndėsishmet tė profilit
tonė, i cili pėrbėn dhe ndėrton imazhin tonė nė njė apo nė mėnyrė
tjetėr, ėshtė edhe firm,a jonė qė shfaqet pas ēdo postimi. Ma merr
mendja se ajo paraqet njė pjesė tė rendesishme edhe te personaliteteve
tona pėr tė mos thėnė se vetja ynė gjendet brenda saj. Pra, jo rrallė,
ėshtė pjesa e cila flet edhe mė shumė se sa postimet tona. Ndrsyhe unė i
konsideroj si grafite moderne mes te cilave secili nga ne shfaqė
personalitetin, njė virtyt, njė veti dalluese, njė thirrje, njė breng tė
pathėnė, njė urim........e shumė mė shumė se ajo qe unė po mundohem tė
them. Them se do ishte interesante ti analizojmė, ēfarė na ka shtyrė ti
analizojmė, ēfarė kemi kuptuar nga ato, cili ėshtė mesazhi qė bart apo
rrezaton ajo firmė e kėshtu me radhė.

Mos hezitoni, analizoni firmėn e ndonjėrit nga anėtarėve/eve. Ta shofim
se cfarė rrezatojnė ato!

Pa ndrydhje, ju lutem!
SUKSESE.