Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Barsaleta sexy!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:01

Burre e grua kane blere nje pako me prezervativ me shije te ndryshme.
-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije
ka.
sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote:
- shije djathi
-prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.
************************************************** *******
Dy shok:
-do te vish sot nga une,mendova te organizoj seks ne grup.
-Po vij - thote shoku!po sa veta do jemi?
-nese sjell te fejuaren tende behemi tre.
************************************************** *******
Nje qift qe nuk i kishin kushtet ekonomike te duhura kishin 7 femije...
dhe iken burri te mjeku dhe i thot :"doktor kemi 7 femije dhe nuk guxoj
te beje sex me se frikohem se do me ngelet gruaja prape me barre!!!"
mire thot mjeku, eshte fare e lehte... dhe i keshillon te perdor
prezervativ...

ne mremje ikin te flene dhe burri e ve prezervativin aty ku duhet dhe
fillon shfaqja... ne fund fare gruaja e sheh se burri ka vene
prezervativ dhe duke mos e ditur se cka kishte i thot... "ti je i
marre!!! femijet zbathur e zdeshur ti edhe k**** e ke veshur!!!!!!!
************************************************** *******
Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit"ah ah
po vij".Burri i pergjigjet:"poooooooooo dhe une po vij".femija qe i
degjon "vij dhe une". e gjyshi:"po ku dreqin po shkojme te gjithe ne
kete ore"
************************************************** ********
E dashur sot shita 3 dyshek dhe 20 brek dhe fitova 800 euro"."ndersa une
i dashur me nje dyshek e pa brek fitova 2000 euro."
************************************************** ********
Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek
gjoksin me berryl.
Te dy ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:
"zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me
falesh".dhe zonja i pergjigjet:"zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq
sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221".
************************************************** ********
Dy mjek pas nje kongresi bejne seks. Ne fund ai i thote:
-"nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe!"
-ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist!"
-"po pse e thua kete?"
-"sepse nuk ndjeva asgje!"
************************************************** ********
I thote burri gruas se tij.

Do provojme nje stil te ri, ndersa une jam duke i dhene makines ti do
ulesh poshte.
Jo i kthehet gruaja, sepse humb kontrrollin ti dhe na perplas. Pas shume
debatesh gruaja pranoi.
Ata ishin duke zbritur nje disheze te larte dhe burri ne momentin final
leshon duart nga timoni dhe i kap veshet gruas se tij.
Makina humb kontrrollin dhe si perfundim perplasen me nje peme dhe
gruaja fluturon nga xhami.
Ai sheh qe ne dore i kishin mbetur veshet e saj.
Del me shpejtesi jashte dhe pyet nje bari qe ruante delet ne lendine.
Mos te zune syte nje vajze duke fluturuar, pa veshe.
Me veshe pa veshe nuk e vura re i pergjigjet xhaja po se cfare kishte
nje gje te gjate ne goje....
************************************************** ********
Nje nene kishte 3 vajza dhe me shkese i fejoi e i martoi.Diten e pare te
marteses nena i kishte cuar vajzat secilen ne nje dhome me burrin e
vet,dhe bente xhiro ne koridor e i pergjonte.Shkoi te dera e vajzes se
pare ajo po bertiste,shkoi te dera e vajzes se dyte po qeshte,shkoi te
dera e vajzes se trete nuk degjohes asgje.Te nesermen nena i pyt vajzat
me rradhe.Pyet te paren pse bertiste ajo i thote nga qefi o nene,pyet te
dyten pse qeshte i thote nga qefi o nene,pyet te treten po ti pse nuk
qeshje e as bertisje,i thote po nuk flitet me gojen plot o nene....


etj etj ..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:02

na shkon nje plak ne farmaci dhe i thote shitesit ore kam degjuar per
viagren
si eshte me thuaj pak funksionon apo jo
SHITESI: po kush e ka mare nuk ka bere ankesa
PLAKU: ore dua me shume informacion se ashtu e kam hallin
SHITESI prit te therras doktorrin dhe te thote ai nje mendim
sa hiken shitesi plaku fut ne xhep viagrat dhe ja fut vrapit
pas pak vjen nje plak tjeter dhe kerkon te njejtin informacion i thote
ore si jane keto funksionojn apo jo
SHITESI: xhaxho meri pa merak i thote se para teje erdhi nje i moshuar
ketu ma futi ne bythe mu dhe doktorrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:02

Ne orėn e anatomise tema e ditės ishte "Organet seksuale te femres dhe
mashkullit"
Profesori ngre ne mėsim njė nga vajzat ne klase dhe e pyet pėr organet
mashkullore.
Kjo tani nuk kishte mėsuar dhe nuk po pėrgjigjej. Shoku i vet ne banke
tė parė zberthen pantallonat dhe e nxjerr pėr ta ndihmuar shoqen.
Profesori e shikon dhe bertet: " Banka e pare fute kopjen brenda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:02

ishe nji her mbreti dhe i ishte merzit gruja dhe vendosi te bente sex me
dike tjeter..shkoi tek shtepia e dashnores qe kishte kapur dhe hyri ne
dhome,,kurse jashte la 2 roje qe i kishte marre me vete per te ruajtur
veten...filoi mbreti,....kaloi 20 minuta nuk po dilte nga dhoma ,,,kaloi
30 minuta prap hic ,,,kaloi 1 ore prap hic...nji nga rojet u merzit dhe
i tha tjetrit::ej a bejme sex dhe ne te ty bashke???mir i tha tjetri
dhe filluan punen...pasi mbaruan i tha ky roja i par::ej ti se mos i
tregosh njerezve te tjere ne pallat qe kshu kshu bem ne te dy!!!!!mos
caj kok i tha tjetri pse ca jam un bythq*r....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:02

nje dite mbreti thote qe do behet nje prove se kush ben me shume femike
me macen
ai qe fiton merr 1/2 e pasurise time
ketu marrin pjese 'amerikani, gjermani dhe shqiptari'
te gjithe i trembeshin shqiptarit dhe e lane te fundit
ne fillim vete amerikani dhe ben 3 femije dhe gezohet jasht mase
me pas shkon gjermani dhe ben 2 femije dhe keshtu amerikani duke u
gezuar i trembej shqipetari ,,,, vazhdon
futet shqiptari dhe ben vetem 1
mbreti i jep amerikanit 1/2 e pasuris dhe shkon e pyet shqiptari
''o shqiptar po ti mbahesh per keto gjera c'ne qe bere vetem 1, dhe
shqiptari i pergjigjet duke i thene mbretit ... epo mua ma kishin futu
ma kishin dhene macok"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:02

ishte italiani, greku dhe shqipetari dhe po pyesnin njeri tjetrin se si e
kuptonin ata qe e kishin gruan kurve?
italiani -> po ja une e pyes gruan qe me tradheton apo jo dmth e mar
me te mire
greku -> une e rrahh gruan time deri sa te me tregoje
shqiptari -> po ja tha shqipetari dal me gruan ne ballkon dhe i them
komshijes "c'kemi me kurve'' dhe ajo me kthehet duke me thene shiko ate
kurven qe ke aty ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:03

nje goce e bardhe na dashurohet ne amerike me nje djal zezak
kthehet ne shqiperi dhe i thot prinderve qe kam gjetur nje djal ne
amerik dhe dua te martohem me te por vetem qe eshte zezak.
mamaja e vajzes pas shume zenkash i thote te bijes ''shiko te keqen mami
po nuk te dha 1/2 e pasuris mos u marto me te'' dhe vajza i thote te
dashurit kshu kshu dhe djali pranon dhe ja jep. perseri mamaja '' shiko
te keqen mami po nuk na bleu mua dhe babit tend nje vile nuk do martohet
me ty'' dhe vajza i thot te dashurit dhe ai ja blen. perseri mamaja
''shiko te keqen mami po nuk e pati k...n 1 m mos u marto me te'' dhe
vajza i thote perseri atij kshu kshu me tha mami dhe djali i pergjigjet
pomos u merzit moj shpirt se e pres gjysmen per ty une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:03

Gruaja e lene pas dore i
thote burrit duke hequr intimet:
-e sheh kete?eshte kermill:nese e prek nxjerr jarge,nese nuk e prek
nxjerr brire

Burre e grua kane blere nje pako me prezervativ me shije te ndryshme.
-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije
ka.
sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote:
- shije djathi
-prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.Nje grup spermatozoidesh marshon.Papritur spermatozidi qe i udhehiqte i
ndalon.
-ndaloni te gjithe u thote!Tradheti!By**!!!....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:03

ai dhe ajo bejne seks.
ai:-bejme nje 68?
-me fal por cfare eshte? -e pyet ajo
ti ma th** dhe une te kam borxh nje-i thote ai.

mesuesja u thote nxenesve:-kush eshte gjeja me e madhe qe futet ne goje?
Beni pergjigjet:-abazhuri.Perse i thote mesuesja?.....sepse babi im i
thote gjithmone mamit:fike abazhrin se do te ta fus ne goje tani.


Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit"ah ah
po vij".Burri i pergjigjet:"poooooooooo dhe une po vij".femija qe i
degjon "vij dhe une". e gjyshi:"po ku dreqin po shkojme te gjithe ne
kete ore"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:03

" dashur sot shita 3 dyshek dhe 20 brek dhe
fitova 800 euro"."ndersa une i dashur me nje dyshek e pa brek fitova
2000 euro"

Ai: "Do kishe ndonje kundershtim sikur te benim seks?
Ajo: "Sinqerisht nuk e kam bere kurre"
Ai: "Kurre?!?Vertet je e virgjer"?
Ajo: "Budalla! Nuk kam kundershtuar asnjehere”

Nje vajze shkon tek gjenokologu per nje kontroll.”Ju zonjushe,thoni se
jeni e virgjer?”
“Po”
“Dhe ne fakt jeni,por spo kuptoj keto 7 vrimat e vogla qe keni tek cipa e
vagines”
Vajza shkund koken,mjeku i thote:” Ok ska gje e leme fare, po si
quheni?”
”Borebardha” thote vajza.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:04

Dy miq humbasin ne shkretetire.Ecin per dite
te tera me rradhe,por shohin vetem rere.
Uji eshte duke mbaruar dhe ushqimi ka mbaruar tashme.
Njeri nga te dy papritur fillon dhe ankohet duke qare: “Une kam uri,nuk
duroj dot me,do ta pres!”
Tjetri i thote: “Jo mendo per Ginen”
Pas disa kilometrash: “Boll,une kam uri,do ta pres!”
“Prit,mendo per Ginen” i thote tjetri
Ecin akoma per disa ore,dhe ai prap: “Kam uri,do ta pres e do ta ha!”
“Mendo per Xhinen” i thote prap shoku
“Me vdiqe,po pse duhet te mendoj per Xhinen?”
Dhe shoku i pergjigjet: “Se keshtu te zgjatet dhe del ndonje copez edhe
per mua”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:04

Po e vet mesuesja Ardijanin : Qka kishe pas qef
me bo ne jet? Me pi viski, dhe me q* femna. Mesuesja po ja lepit nji
shuplak.Po vjen Ardijani te shpija me nji faqe te kuqe. Qka u bo, po e
pyt baba? Ma mshoj mesuesja. Pse, qka bone? Me pyti, qka kisha pas qef
me bo ne jet, dhe une i tregova. Qka i tregove? I tregova qe kisha pas
qef me pi viski dhe me q* femna. Po ja lepit edhe baba nji shuplak,
vetem ne anen tjeter. Neser ne shkoll, mesuesja po e sheh, qe Ardijani i
ka te dy faqet te kuqne....Ardijan, qka u bo me faqen tjeter? I kam
tregu babit qka kisha pas qef me bo ne jet, dhe aj ma lepiti shuplaken.
Ani, a mesove diqka tash, prej keti mesimi? Po mesova...du me pi Coca
Col, dhe mi mshu k**it.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:04

Po vjen nji femen te ginekollogi ne kontroll.Po
bohet gati, po shtrihet ne tavolin, doktori bash po i shtin gishtat,
kur po i bonė telefoni.Ej, ku je b`e? Ku, te stacioni i autobusave a?
Kqyr, nisu ka rampa, mandej shko rruges djathtas ka difar autosalloni
Shkodra, kur vjen te nji hotel Viktorija, aty kthehu majtas, mrin te
rethi, shko neper reth, ėshtė difar rethi, reth b`e njeri, reth, e prej
atyhit hin djathtas te hotel Baci. Kur mrin te Baci, grahi drejt deri te
nji ndertes e madhe ne anen e majt, e sheh se shesin kartela per
telefon. Ndertesa ėshtė majtas, e ti hin djathtas ne rrug me nji
tenalze, edhe aty e sheh reklamen. A more vesh? U bo, hajt tung. Me
falni, ku metem zonjė? Aaaaaah, dok....torė, a kishim mujt edhe nji her
mi ra ka rethi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:04

Djali i parė: " Baba,
duhet tė mė japėsh 5 milion lekė sepse kam lėn njė vajzė shtatzėn".
Djali i dytė : " Baba, dua 5 milion lekė se kam lėn njė vajzė shtatzėn".
Vjen vajza : " Baba jam shtatzėn".
"Oh mė nė fund, do marr ca lekė!".


Mėkat origjinal
Parajsa Tokėsore, menjėherė pasi Adami dhe Eva hėngrėn mollėn e
ndaluar.
Zoti i tėrbuar me ta, i zbon dhe u thotė:
" Do e paguani mėkatin tuaj me gjak, po ti, grua, nė kėste komode
mujore!"

LINDĖN KĖSHTU MENSTRUACIONET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   02.03.10 1:05

Nė provimin e anatomisė.

" Mė thuaj zonjushė, cili ėshtė organi qė mund tė zmadhohet 30 herė?"
Dhe vajza heziton pak, e pastaj pėrgjigjet:
" Penisi.."
" Jo, zonjushė, ėshtė bebja e syrit...
Megjithatė, ehm, ehm, komplimente tė dashurit tuaj...."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 5:49

Tre hajduta po vidhnin tek nje shtepi dhe tek po
dilnin nga shtepia pasi moren cfare deshen i zoti i shtepise i shikon
dhe keto ja fusin vrapit.Kur keto po vraponin dhe i zoti i shtepise po
bertiste dhe thoshte:Kthehuni mor bir kurve. Ne kete moment ndalet
njeri prej tyre dhe ju thote shokeve:kaloni shoke se mua me njofti.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 5:53

Ishte nje prostitut e vjeter para pasqyres dhe
po fliste me vete.fillon nga goja"oh e shkreta ti kujt nuk ia ke lepir
tere kto vite."vazhdon me gjoksin"lum si ti.ty kush nuk te ka lepir e
kush ste ka prekur"e ne fund arrin te p..i"eh ti ske goj te hapesh se
nga goja i kam heq e ty ti kam dhene"


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 5:55

Futet burri ne shpi dhe sheh gruan nudo ne
krevat.burrit i lindin dyshimet dhe e pyet gruan ne kishte burr tjt ne
shpi? Kjo i thot jo po ky se beson dhe fillon te kontrolloj. posht
krevatit shikon nje burr nudo dhe e pyet gruan'cben ky burr posht
krevatit ton' gruaja ia kthen'aty posht nuk e di ca ben po ktu lart
bente mrekullira'


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 5:58

Dy veta po udhetonin ne nje makine dhe po benin
muhabet gjate rruges, por njerit po i vite shum ere te keqe goja. Ky
tjetri nuk po e durote dot fare dhe tu u mendu si tia thote, mendohet e
mendohet e me ne fund e pyet. - More po keto dhembet te tuat i ke? -
Vetem keto tre te paret, - ia kthen ky tjetri - ndersa keto ana...sh i
kam me ure.- Epo shiko mos te ka dhjer ndonji posht ures - ja kthen ky
tjetri.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 5:59

Nje klient shkon te nje dyqan mishi dhe kerkon
te flase me pronarin. Del pronari dhe e pyet se cfare problemi ka.-
Degjo, mos e ke gje pederast kete shitsin e dyqanit?- Po - i thote
pronari, - Ne nuk diskrimojme ne baze te preferencave seksuale- Ore as
un nuk diskriminoj, po problemi eshte qe sallami mban gjithmon er mut..hahahaha

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 6:05

Nje vajze e vogel qe po luante tek oborri i
pallatit pyet te jemen qe ishte ne ballkon:- Mami o Mami a ngelen me
barr gocat e vogla- E ema i pergjigjet nga ballkoni:- Jo te keqen
mami.Vajza kthehet nga shoket e saj dhe u thote:- Hajdeni Cuna te
vazhdojme lojen!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 6:08

Nje kandidat per kryetar bashkie i cili fiton
zgjedhjet , dhe kur shkon ne darke ne shtepi i thot gruas. -Oj gru
sonte do flesh gjum me kryetarin e bashkise. -Ajo u pergjigj: -Do iki
un atje apo do vij ai ketu...???!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 6:09

Dy vajza adoleshente po laheshin nėn dush dhe
njėra prej tyre tha:-Majmunit tim tė vogėl kanė filluar ti dalin
qimet.Ndėrsa vajza tjetėr tha:-Kurse majmuni im ka filluar tė hajė dhe
banane...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   19.04.10 6:11

Dikush ben Sherr me gruan dhe Shoku e pyet:E di qe ke bo sherr me gruan,si
shkojne gjerat tani?Ai:Hee, erdhi ne gjunje tek une.Shoku:Po c'fare te tha?Ai:Dil
nga posht krevatit se ta tregoj une qefin.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:08

Ishim ulur te dy ne ballkon. Une po haja buke
me gjalpe... Ti po haje buke me gjize... Aty verdall kaloi nje mize..
Une po haja gjalpin,ti gjizen.. Ishim aq te dashuruar... Sa hengrem dhe
mizen...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:09

Burri po lexonte gazeten dhe aty pran kalon
gruaja dhe tek cepi gazetes shikon te shkrujtur me laps nje emer femre
dhe kurioze e pyet burrin:Gruaja-Cfare esht ky emer ketu?Burri-E mban
mend javen e kaluar qe shkum ne hipodrom(atje ku zhvillohen gara me
kuaj)?Gruaja-Po.Burri-E pra ky eshte emri i kalit per te cilin vura...

bast.Pak me von vjen gruaja e nevrikos dhe i thote burrit:Gruaja-Cohu se
po te mer kali ne telefon.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:09

Mbesa pyet tezen: -teze po ti pse nuk ke femije?
-tezja:sepse lejleku nuk deshi te me sillte. -mbesa:teze perse nuk
provon te nderrosh zog?!?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:10

Ai: "Do kishe ndonje kundershtim sikur te benim
seks? Ajo: "Sinqerisht nuk e kam bere kurre" Ai: "Kurre?!?Vertet je e
virgjer"? Ajo: "Budalla! Nuk kam kundershtuar asnjehere”

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:12

Njeri futet ne diskoteke dhe fillon e kercen me
nje vajze, por kur e kupton qe eshte shume e re e pyet: - Sa vjec je ti?
- 13 i mbush ne nentor. - 13'? ? ? Po ti ne kete ore duhet te ishe ne
krevat moj. - Po ku'? Ne shtepine tende apo ne hotel'? I pergjigjet ajo.
Ej kto vajzat e sotme.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:19

Njeri banonte ne katin e dyte dhe del ne dritare
per te pire cigare. Kur mbaron cigaren e hedh nga dritarja jashte
mirepo i bie njerit ne koke, i cili thote: Po ti o ka.. s’ke tavell ne
shtepi? I pergjigjet: Pse s’te doli cigarja ty, e dashke me tavell
kokes?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:22

Te pelqen qe te prekin lehte ?Qe te ledhatojne
?Qe te afrohen gjithnje e me shum trupit tend ?Qe te bejne te djersitesh
?Te pelqen frymemarrja e dikujt tjeter prane teje ?Te pelqen te arrish
deri ne fund ?Apo vetem ne hyrje ?Te pelqen..hyrje,dalje ?Te hipesh te
zbresesh ?Te fillosh e ftohte, e te perfundosh e gjithae n...xhejte
dhe e djersitur?MERR AUTOBUZIN!Transporti publik realizon te gjitha
fantazit e tua erotike...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:22

Nje burre dhe nje grua ne breg te detit....
refleksi i henes mbi det, zhurma e dallgeve... me pak llafe atmosfere
romantike... Ajo e pyet ate: "Ti je i virgjer, apo jo?" Ai: "Po, e ke
parasysh, pres femren e duhur" "Ah, sa romantik, te paren qe do!"...
"Jooo, TE PAREN QE MA JEP!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:25

Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje
student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime"
,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote
italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siēiline jashte!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:26

shte njoni dhe i dhimbte stomaku, shkon tek
doktori dhe i thote doktor vdiqa, pse mo ca ke i thote doktori?Pacienti
thote ca haj e nxjer. Si more ca han e nxjer? Po thote ky, haj mish,
nxjer mish, haj groshe nxjer groshe, thote doktori po mire mor burre ca
do me nxjer ti, thote si gjith dynjaja mor burre, mut du me nx...jer.
Po mire mor ti ha mut nxir mut, thote doktori.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:30

Vogelushja: Mami mami , e di qe kamarierja jone
eshte nje engjell?? Mamaja: Pse zogu mamit ? Nga te erdhi ne mendje ky
mendim? Vogelushja: Po e pashe vet o mami, ishte ne gjunje te divani dhe
ja bente: " Oh zot po vije" , Mire qe e kishte kapur babi nga bythet se
do kishte fluturuar lart!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:31

Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me
pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti
tha: -Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: -Une e
bej nga prapa. E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe
Milan-Inter!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:32

Na ishte njehere nje djale qe kerkonte nuse per
tu martuar ne fshatin e tij.Por te gjitha vajzat nuk ishin te ndershme.
Keshtu qe u martua me nje vajze te cilen e dinte te ndershme.Naten e
marteses ai nxori ka*** dhe e pyeti cfare ishte. Ajo u pergjigj bile.Ai e
pyeti per te disaten here dhe ajo u pergjigj prape po kes...htu.
Me ne fund ai tha qe ky eshte k***. Ajo u pergjigjK** eshte ai qe ma ka
futur mua.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:33

ishte nje here luanesha dhe i kishte shku mendja
me u qi.i thote kafshve te pyllit,qe kush hullet nga maja me e larte e
malit do mqi mu.shkon ariu tek maja por nuk hullet se nuk ja majti.shkon
ujku tek maja por nuk hullet se nuk ja majti by..afrohet luani tani dhe
meqe ishte mbreti i kafshve,afrohet dhe hullet.bravo i ...thot
luanesha.tani do me qish mu.ty do tqi qe do t'qi i tha luani po do ja
qi ropt atij qe me shtyu.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:37

nje burre tek doktori-"doktor kur bej seks
degjohen fishkellima"doktori-" cfare moshe
keni?"burri-"80"doktori-"ateher cfar mutin doni, dhe duartrokitje?"

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:38

vihen ne gara kush e ka alkolin me te fort,USA,
RUSi, albania. per prove marrin miun, dhe i japin miut wiski , miu
filloj me kercy, urraaaaa gezohen amerikant. i japin miut me pi vodka,
miu fillon me pas nxeht dhe heq lekuren urraaa bejn ruset. i japin miut
me pi RAKI fillon miu duke u sjell ne dhom, dhe habitet shqipt...ari,
e pyet ca po kerkon o mi?miu : " ku ashte macoku se du me ja qi ropt e
shpise!!!"

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:40

Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte
nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithshka po perfundonte
teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password. Djali per te bere pak
lojra me vajzen i thote dua si password fjalen “penis”. Teknikja nuk
reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur...
pergjigja e kompjuterit ishte:“PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE
SA DUHET”

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:41

Ne nje mbledhje te OKB-se, krytari u thote
kryeministrave te tjere:-Dhoma eshte e mbushur me papagaj por vetem
njeri eshte mashkull.Sala e gjeti dhe kur e pyeten se si e gjeti, ai u
pergjigj:-I thashe qe jam Sali Berisha dhe ai mu pergjigj:-Me plasi K.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:43

1 cun fiton ne rulet 500 euro. I mer kto 500
eurot dhe vendos te shkoje ne bordello.Kur arrin aty, shikon te motren
qe punonte aty…- Po ti ktu?- Pun! ( i thot motra )Po ti ca ben ne
bordello?- Po ja kam ardh me q* p***.- Po me ke mua ti ! (i thot motra)-
ok thot djaliDhe e ben me motrenNderkoh qe po vishej motra e ndal...on e
i thot…- E di qe e ke me te madh se te babit ti?- E di, e di…Me ka
thene dhe mami.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:45

Nje grua eshte ne kinema dhe mban mbi koke nje
kapele te madhe dhe leviz shpesh koken.Nje burre qe eshte ulur te
karrigja mbrapa saj, mbasi i eshte nxire jeta duke u spostuar sa majtas
djathtas per te pare filmin, nuk duron mei bie lehte te shpatulla dhe i
thote:Zonje e nderuar ose hiq kapelen ose hiq breket se une kam ardhur
per tu kenaqur ketu.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:49

Nje nate plaku dhe plaka ben bast se kush do te
fikte qiririn me pordhe.Fillon plaku i pari se fik qiririnJa fut plaka e
fik.Nxefet plaku dhe i thate plakes ta provonin prape.Ja fut plaku se
fik.Ja fut plaka e fik.Terbohet plaku dhe dhe e provon prape,Por prap
plaka fiton.Nga terbimi i madh plaku kap plaken dhe i sheh ...bythen.-
Oj plake paske bere me hile, e paske bythen dy grykeshe.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:49

Burri dhe gruja ishin duke fjetur ne nje shtrat
dhe bashk nje dhom me djalin e tyre. Pas pak kohe fillojne keta te dy
punen e tyre. Burri i thotė gruas : Grua, nxjerre domaten ; ndersa gruja
i thot burrit : Burrė, nxjerre bananen. Kur vec zgjohet djali : mami,
mamii, lerma gjysmen.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   20.04.10 3:50

Nje boss nje nate ndodhej vetem ne shtepi.
gruja kishte shkuar me pushime qe prej disa ditesh dhe ketij te shkretit
i kishte shkuar atje ku nuk mbante me. mendohet dhe vendos qe te
shkonte me sherbetoren e shtepise. pasi bejne seks burri mbase dhe per
xhentilese i thote shrbetores: Me lejo te te them se ne seks qenke m...e e
mire se grusaja ime. -E di i thote ajo. ma kane thene shoket e tu

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta sexy!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta sexy!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog