Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Dancing me Aleketėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Dancing me Aleketėn   02.03.10 1:15


Njėra
prej prezantuesve mė tė njohura shqiptare, Alketa
Vejsiu
pritet tė fillojė me njė emision tė ri. Prezantuesja dhe
kėngėtarja ishte tėrhequr paksa nga skena muzikore kohėve tė fundit,
megjithatė ajo pritet tė rikthehet, pėrderisa nė emisionin e saj pritet
tė marrin pjesė personazhe tė njohura shqiptare. Nė kėtė emision 12
personazhe do tė konkurrojnė pėr ēmimin e madh prej 50 000 eurosh dhe
ato janė: Genta, Soni, Eli, Oni, Niku dhe tė tjerė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
 
Dancing me Aleketėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog