Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pasioni i fshehur i Parashqevi Simakut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Pasioni i fshehur i Parashqevi Simakut   16.05.10 5:55E kush nuk e mban mend Parashqevi Simakun, kėngėtaren e talentuar qė
prej kohėsh jeton nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, e martuar dhe me
fėmijė. Por, pėrvecse dashuria pėr djalin, tė cilėn kėngėtarja e kėngės
sė njohur “E duam lumturinė” e ka bėrė tė ditur, Parashqevia duket se ka
njė pasion qė pavarėsisht se nuk e ka shprehur nė asnjė deklaratė tė
saj, e ka lėnė tė kuptohet. Dhe vemė theksin se shumė mund tė mendojnė
se ėshtė kėnga, por jo, njė tjetėr art. Nė faqen personale tė rrjetit
social Facebook, kėngėtarja ka njė arsenal tė madh me foto nga
antikiteti.

Nė foto vihen re statuja tė trupave tė pėrkryer tė
perėndive tė mitologjisė, tė piramidave, tė luftėtarėve tė Skėnderbeut,
etj. Disa nga fotot duken se janė bėrė nga vetė kėngėtarja nga udhėtimet
qė ka kryer, tė tjerat tė rrėmbyera sic ndodh rėndom nga interneti. Dhe
profili i Simakut ėshtė i tejmbushur me tė tilla sa na lė tė kuptojmė
faktin se kėngėtarja e adhuron artin antic, sidomos skulpturat.
Kėngėtarja edhe pse tashmė po bėn disa vite qė jo vetėm nuk ka publikuar
ndonjė material tė ri dhe nuk ka marrė pjesė nė ndonjė aktivitet
muzikor tė rėndėsishėm, vazhdon tė mbetet nė kujtesėn e shumė
shqiptarėve pėr zėrin e mrekullueshėm. Megjithatė kjo nuk do tė thotė se
fansat e kanė harruar, pasi vazhdimisht nė profilet e tyre nė
Facebook,YouTube apo MySpace ata vendosin klipe tė kėngėtares nė
koncerte e festivale tė ndryshme, duke treguar se vėrtet i ka marrė
malli pėr zėrin dhe prezencėn e saj nė skenė.BallkanWeb.Org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Pasioni i fshehur i Parashqevi Simakut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog