Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat mė seksi nė Amerikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat mė seksi nė Amerikė   20.05.10 5:54Revista amerikane “MAXIM” ka publikuar listėn e 100 femrave mė seksi nė
Amerikė, ku aktorja me origjinė shqiptare renditet nė njė vend tepėr tė
favorshėm nė vendin e 26- tė duke lėnė pas aktoren Hillary Duff, e cila
gjendet nė pozitėn 27, aktoren e mirėnjohur Angelina Jolie e cila
ndodhet nė vendin e 38- tė. dhe po ashtu edhe Jessica Alba qė nė kėtė
listė bukuroshesh ka zėnė vendin e 34- ėt. Nė kėtė listė janė
pozicionuar edhe kėngėtarja Rihana e cila ėshtė nė vendin e 6- tė dhe
tri vendet mė tė nxehta janė: Nė vend tė parė ėshtė Katy Perry, nė
vendit e dytė Brooklyn Decker dhe nė vendin e tretė Zoe Saldana.
Pavarėsisht se nuk ka qenė e pozicionuar asnjėherė nė vend tė parė,
Eliza nuk i ka munguar asnjėherė kėsaj liste. Kohėve tė fundit flitet se
aktorja ėshtė pėrzgjedhur pėr tė interpretuar nė serinė e ardhshme tė
filmit shumė tė njohur amerikan “Ghost busters 3“, pėrkrah Sigourney
Ėeaver, Ana Faris, Bill Murray, Dan Aykroyd etj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat mė seksi nė Amerikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog