Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Jam e zhgėnjyer nga juria, meritoja ēmimin e parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Jam e zhgėnjyer nga juria, meritoja ēmimin e parė   21.05.10 3:27


Edhe pse mjaft nė formė, Genta
Ismajli
nuk arriti tė fitojė ēmimin kryesor tek “Dancing with
the stars”. Publiku dėshiroi, por juria ishte ajo qė tha fjalėn e
fundit. Atraksioni vazhdon mė fuqishėm. Kėngė dhe klipe tė reja si
befasi pėr fansat, sė shpejti pritet promovimi i saj tek publiku turk,
ndėrsa turin e koncerteve e fillon nga data 15 qershor. Genta
Ismajli
vjen nė njė intervistė pėr “Panorama plus”, duke
rrėfyer tė vėrtetat pas mbarimit tė spektaklit.

Si ndjehesh pas mbarimit tė spektaklit?

Shumė e zhgėnjyer, personalisht konsideroj
qė ishte zhgėnjim gjithė kombėtar.


Je e zhgėnjyer nga juria?

Sigurisht se po, edhe atė qė nga fillimi.

Ėshtė pėrfolur me tė madhe qė Genta Ismaji
do fitojė spektaklin “Dancing with the stars”. Si mendon, nga doli ky
pėrfundim?


Po, ėshtė
pėrfolur pėr shkak tė vlerėsimit real tė punės dhe talentit tim, mirėpo
edhe mė shumė ėshtė pėrfolur qė Genta
Ismajli
, edhe pse ėshtė e pa krahasueshme me tė tjerėt, nuk do
tė fitojė.


Disa thonin
qė Genta gjithmonė nėpėr evenimente ka shkuar pėr tė rrėmbyer ēmimin e
parė, kuptohet edhe tek ky spektakėl, por nuk doli ashtu, pse?


Genta ēdo herė punon me zemėr dhe
pėrkushtim, e asnjėherė nuk dyshon pėr rezultatin.


Mendon se juria ka qenė e padrejtė ndaj
teje?


Konsideroj qė po,
mirėpo qetėsimin nė shpirt tani e kam, pasi juria nė pėrgjithėsi nuk u
tregua profesionale.


Po
flitej se fituesi i ka pasur punėt mirė me jurinė dhe pėr kėtė ka fituar
spektaklin, ėshtė e vėrtetė? Sa ke dėgjuar kėto fjalė prapa skene?


Po, shumė e vėrtetė qė kam dėgjuar, por nuk
kam besuar qė mund tė ndodhė njė gjė e tillė.


Tė kanė ofruar diēka tjetėr organizatorėt pas
mbarimit?


Organizatorėt
as qė i kam parė fare, mungoi edhe pėrshėndetja nga ana e tyre, edhe
pse 6 muaj isha e mėshiruar me ta, por mė kryesorja ishte pėrshėndetja
nga tė dashurit e mi e ata ishin publiku qė gjithmonė mė do dhe mė
pėrkrah deri nė fund. Faleminderit shumė edhe njė herė, ata dėshmuan qė
janė pjesė e shpirtit tim.


Gjatė kohės sa ke qėndruar nė Shqipėri, tė kanė ftuar edhe nėpėr
koncerte, sa ke qenė aktive?


I anullova tė gjitha vetėm e vetėm tė dėshmoj veten qė pėrveē
kėngės pasion e kam edhe vallėzimin.


Ndėrkohė ti ke publikuar edhe njė kėngė nė
duet me kėngėtarin turk Cüneyt Ēakim, kur pritet tė realizohet klipi i
kėsaj kėnge?


Le tė jetė befasi...


Ke vendosur tė promovohesh edhe tek publiku
turk?


Suprizė!

Si ėshtė puna pėr kėngėt e huazuara, ku
qėndron problemi tek Genta apo tek kompozitorėt?


Tek kompozitorėt.

Akoma je “single”? Askush deri mė tani nuk ka
pushtuar zemrėn tėnde?


Po
jam single!


Ke aranzhuar
koncertete pėr sezonin veror, ku mund ta gjejnė fansat Gentėn?


Kosovė dhe diasporė prej datės 15 qershor.
PanoramaPlus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Jam e zhgėnjyer nga juria, meritoja ēmimin e parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog