Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishės   21.05.10 3:34Para 2
ditesh u zhvillua nė SHBA, kompeticioni i bukurise, Miss USA 2010, ku u
cilėsua historike, fitorja e njė arabe-amerikaneje, e 24 vjecares, Rima
Fakih. Por, ajo qė BalkanWeb bėn tė ditur sot ėshtė fakti se fotot e
misseve iu besuan pikėrisht, fotografit shqiptar me famė botėrore, zotit
Fadil Berisha. Profesionisti Berisha ka ndjekur gjithė spektaklin dhe
ka krijuar setin e fotove tė 51 bukurosheve amerikane qė pėrfaqėsonin
cdo njėra nga njė shtet amerikan.

Mes tyre eshte dhe Mis
Michigan, ajo qė u kurorėzua Miss USA 2010, Rima Fakih, muslimania qe
nuk mohoi te pozonte me rroba gjumi teper seksi mbi nje shtrat. Por,
risia nė kėtė event tė rėndėsishėm ishte fakti se Fadil Berisha nuk
solli vajzat tė bukura, koketa e tė brishta, por bėri qė profilet e tyre
tė vinin mė tė nxehta dhe seksi se kurrė mė parė.BalkanWeb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com