Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Belen “josh” Mourinho-n: Ai me cmend…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Belen “josh” Mourinho-n: Ai me cmend…   25.05.10 3:56

Belen “josh” Mourinho-n: Ai me cmend…
25/05/2010 16:10


Bukuroshja
argjentinase e famshme ne Itali, Belen Rodriguez ben disa komente
provokuese mbi fenomenin e momentit, Jose Mourinho, i cili pasi fitoi
tripleten me Interin eshte nisur drejt Madridit.


Ne nje interviste dhene per revisten
“Chi”, bukuroshja qe kohet e fundit po kalon nje periudhe jo fort te
mire me Fabrizio Corona-n, nuk i kursen levdatat per portugezin, madje
duke e joshur ne distance. “Eshte nje bukurosh nderkombetar. Me cmend.
Duket qe eshte latin. Nje qe eshte kaq i sigurt ne vetvete di te perdore
edhe trupin e tij”, shprehet Belen.

Me tej ajo flet per ish te
dashurin, Marco Boriello. “Kur e njoha isha vetem 19 vjece dhe ai 22.
Ishte rezerve tek Reggina. Kur e pashe thashe: Ky qenka veper arti? U
dashuriam marrezisht”, shton bukuroshja argjentinase.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Belen “josh” Mourinho-n: Ai me cmend…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog