Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   27.05.10 20:44Njė burrė nga Tajvan arrestuar pėr mashtrim dhe mashtrim mashtruar dhe 20 gra ... kishte marrėdhėnie seksuale me ata me arsyetim se kjo do ta ndihmojė atė tė .... zgjasin jetėn e tij.
Njeriu i 50, i divorcuar, dhe tė tregut tė parave analist, ai pėrdori njė fotografi e njė modeli 30 vjeēar, dhe kėshtu iu afrua grave.
Duke pėrdorur emėr tė Angkor, themeluar si njė djalė 30-vjeēar tė njė baba dhe njė nėnė Taiwanese frėngjisht, i cili kishte tė biznesit nė SHBA dhe nė kėrkim tė njė gruaje nga Tajvan tė martohen.
Megjithatė, Angkor nuk ėshtė shumė e gatshme tė martohet, nėse kandidati femra nuk keni bėrė seks tė parė me Chsou atit tė tij.
Ata madje thonė se "babai", ai kishte ....

kancer tė avancuar prostati dhe vetėm marrėdhėnie tė vazhdueshme do tė ju mbajė gjallė.
Rreth 100 gra tė moshės 28-50 vjeē, ka dalė nė skenė. Nga kėto, 20 kanė qenė nė kontakt seksual me Chsou

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   07.06.10 12:32

Po mire e ka pas edhe ai i shkreti se pa mashtrime sbehet gje sot...:P :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
trashiiNumri i postimeve : 20
Registration date : 05/09/2010

MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   05.09.10 12:34

ja paska kajt shum pidhin haahhahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   05.09.10 20:49

lol nga halli e paska pas ai Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
trashiiNumri i postimeve : 20
Registration date : 05/09/2010

MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   09.09.10 11:39

lol edhe une kam nga halli ahhahahahaa jona kiss eke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
guxhariNumri i postimeve : 1
Registration date : 10/09/2010

MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   10.09.10 10:16

opa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 100 gra Jane joshje ... foukariari babait!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
100 gra Jane joshje ... foukariari babait!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog