Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Adelines i vjedhin cmimin ne “Netet e Klipit Shqiptar”?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Adelines i vjedhin cmimin ne “Netet e Klipit Shqiptar”?   01.06.10 21:34


SKANDAL: Duam Kerkim Falje Dhe Cmimin Ne Duart e Asaj Qe u Votua!
NE FANSAT E ADELINA
ISMAILI ME NATEN E 30 MAJ,ISHIM DESHMITARE KUR 3 MINUTA PARA MBYLLJES
SE VOTIMIT,TE PUBLIKUAR NE WEB-SITE-IN E FESTIVALIT “NETET E KLIPIT
SHQIPTAR” U NDRYSHUAN VOTAT DHE NGA FITORJA E BINDSHME E CMIMIT TE
PUBLIKUT ME 30% TE VOTAVE NE FAVOR TE ADELINA ISMAILI-T,3 MINUTA PARA
MBYLLJES SE VOTIMIT,VOTAT U NDERRUAN NE FAVOR NE NJE KENGETAREJE
TJETER,DUKE MANIPULUAR VOTEN TONE.
NE DUAM MENJEHERE (!) KERKIM FALJEN E ORGANIZATORIT,PETRI BOZO-S NE
KETE RAST,PER KETE MANIPULIM TE NDYRE DHE MADJE TE HAPUR TE VOTAVE.
JEMI 10.000 FANSA NGA GJITHE TROJET SHQIPTARE DHE DIASPORA QE KEMI
VOTUAR,DHE MUNDI DHE VOTA YNE ESHTE PERBUZUR DUKE U MANIPULUAR HAPTAS
DHE DUKE OFENDUAR JO VETEM ADELINA ISMAILI-N POR EDHE NEVE SI SHIKUES
DHE VOTUES! DUAM KERKIM FALJE PUBLIKE DHE KTHIMIN E CMIMIT NE DUART E
TE PREFERUARES SE PUBLIKUT QE U VOTUA-ADELINA ISMAILI.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Adelines i vjedhin cmimin ne “Netet e Klipit Shqiptar”?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog