Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Manjola Nallbani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Manjola Nallbani   01.06.10 21:39

Manjola Nallbani: Mė mirė qė nuk u bėra mjeke
Kėngėtarja shumė dimesionale, njėkohėsisht prej pak muajsh shfaqet
me kėngėn me klip “Shprehi e vjetėr”, njė tjetėr sukses pėr tė cilin ka
marrė vlerėsimet e merituara. Ėshtė pikėrisht e mirėnjohura Manjola
Nallbani, e cila nė njė interviste per “Bluetooth” nuk vjen nė njė
rrėfim thjesht si kėngėtare, por si nje grua e njeri i thjeshte nga ku
zbulon dhe njė tė re pėr publikun, dėshirėn pėr t’u bėrė njė mjeke. “Nė
mos kėngėtare kam pasur dėshirė tė bėhem mjeke, por pėr fatin e madhe
tė tė gjithė atyre qė mund tė ishin nė tė ardhmen pacientėt e mi, unė
fitova konkursin e kantos dhe u bėra artiste”. Pėr Nallbanin, famija
ėshtė parėsore, dhe mė pas cdo gjė tjetėr. E pyetur pėr lidhjen 20
vjecare me bashkėshortin, kėngėtarja shprehet se suksesi nuk ka as
receta as formula. “Jo nga unė, por as nga mendja mė e menēur nė botė.
Njeriu gjithė jetėn ėshtė nė provė me veten dhe me tė tjerėt dhe ēdo
zgjidhje tė momenteve tė vėshtira nė jetė duhet t’ia besojė logjikės,
intuitės, forcės qė ke nė veten tėnde”, shprehet thjesht kėnėtarja nė
njė intervistė pėr Bluetooth. /balkanweb/

Random Posts


 • Arjeta Morina
 • Adelina viziton nje nga fansat e saj ne shtepi
 • Eleminohen nga Big Brother Albania 3 Hakiu dhe Seldi
 • Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe
 • Dhe ne fund s’jetuan te lumtur
 • Arjoni tė fejuarėn italiane pėr t’u futur nė “Big Brother”
 • Sekretet e Silvi Skenderaj
 • Alban Skenderaj, se shpejti koncert ne Prishtine, dhe album te ri
 • Shakira ylli i muzikes latine
 • Tė nominuarit e radhės ne Vip Shpija

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Manjola Nallbani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog