Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fiton “Best performance“ nė Videofest, Adelina refuzon ēmimin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Fiton “Best performance“ nė Videofest, Adelina refuzon ēmimin!   01.06.10 21:40


Public domain images, photos, fans pictures, wallpapersPėrfundoj edhe
edicioni i sivjem i “Videofestit muzikor“ ose siq e quajnė shumica e
njerėzve “Video turpi muzikor“. Kur pėrmendet Videofesti, mendja na
shkon menjėherė te Adelina e cila kėtė TURP FEST bojkoton qė nga viti
2004! Megjithėse Adelina thuhet t`jetė betuar se kurrė kėmba e saj s`do
shkel nė kėtė eveniment “kulturor“, juria kishte vendosur qė ta nominoj
klipin Tribalb tė Adelinės nė dy kategori: Klipi mė i mirė Pop Folk dhe
Performanca mė e mirė nė klip.
Ashtu siq edhe e dinė tė gjithė, Adelina ėshtė kėngėtarja e cila
performancat e saj ēmendin publikun dhe njėherish vlerėsohet lart
performanca e saj, ashtu siq vlerėsohet si kėngėtarja numėr njė nė
rajon.
Pėr ēudi, juria, edhe pse e di se Adelina e ka refuzuar Videofestin, nė
kategorinė pėr performancėn mė tė mirė nė klip, juria kishte vendosur
qė mes tė kėtyre nominuarve: Genta Ismajli – Si panter i zi, Adelina
Ismaili – Trialb
Dafina Zeqiri – Amazing Girl dhe Adelina Tahiri – Manipulator, ēmimin t`ia jap Adelina Ismailit!
Edhe pse ēmimi nė fjalė shkoj pė DIVĖN shqiptare, Adelina Ismaili refuzoj kėtė ēmim.
Sė shpejti dhe prononcimi i Adelinės e cila mungoi nė dy festivale
klipesh ku u vlerėsua, pėr shkak tė angazhimeve nė Paris rreth albumit
te ri.

 • Adelines i vjedhin cmimin ne “Netet e Klipit Shqiptar”?
 • Dafina Zeqiri triumf nė Videofest me “Amazing Girl”
 • Adelina Ismajli, diva shqiptare ne Disko
 • Adelina nuk i thotė jo duetit me Unikkatilin
 • Adelina viziton nje nga fansat e saj ne shtepi
 • Adelina Ismajli gezuar 30 vjetorin. U Befsh 100 Vjeē
 • Interviste me Adelina Ismailin
 • Adelina me pushime ne Saint Tropez dhe ben foto superseksi
 • Adelina ndez diskon “Rinora 4” nė Zvicėr
 • Rikthehet Adelina me koncerte dhe pagesa marramendėse

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Fiton “Best performance“ nė Videofest, Adelina refuzon ēmimin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog