Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gati surpriza e ORINDĖS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Gati surpriza e ORINDĖS   01.06.10 21:43


Priti
njė farė kohe sa gjithēka tė ishte gati dhe kėto, janė ditėt e fundit
tė pėrgatitjeve. Orinda Huta do tė lanēojė kėshtu klipin e saj mė tė ri
pėr titullin e tė cilit ende nuk ka vendosur pasi sipas saj kjo ėshtė e
fundit gjė qė do tė bėjė. Klipi del pa asnjė dyshim nė Qershor dhe
kėngėtarja premton pėr njė material tė mirė dhe vėrtet cilėsor. Kėnga i
pėrket rrymave verore ku skenat e xhirimit janė kryesisht nė natyrė dhe
do tė ketė sa mė shumė ngjyra. ‘Ėshtė njė klip i thjeshtė, pa shumė
ngarkesa. Kam bashkėpunuar nė kėtė material muzikor me mikun tim Alban
Kondi’- shprehet Orinda.(Bluetooth)


  • Ingrid Gjoni me mini minifund
  • Orinda, Iva dhe Klevi miq edhe jashtė programit
  • Abuzohet me emrin e Gretės nė Greqi
  • Orinda Huta nis punė si prezantuese emisioni
  • Xhemi Shehu: Fustanin e bardhė do e vesh nė vjeshtė
  • Anjeza Branka merr ofertė pėr tė pozuar pėr “Playboy”

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Gati surpriza e ORINDĖS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog