Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Genta dhe Elita 5 bashkė nė Dusseldorf

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Genta dhe Elita 5 bashkė nė Dusseldorf   01.06.10 21:44

Janė
tė suksesshėm veē e veē dhe nuk njohin kufij nė simpatinė qė kanė
krijuar tek publiku kudo qė ata shkojnė. Por kur ata bėhen bashkė,
adrenalina shtohet dyfish pėr ata qė i ndjekin nga afėr dhe pėrcjellin
ēdo gjė tė bukur qė ofrojnė. Genta Ismajli dhe ‘Elita 5’ janė gjendur
vetėm dy ditė mė parė bashkė nė Dusseldorf tė ftuar nga organizatorėt ė
njė koncerti madhėshtor. Cdo gjė ka shkuar pėr mrekulli. Tinguj tė
mrekullueshėm dhe performancė e shkėlqyer sidomos nga Genta e cila ka
mahnitur dhe vetė grupin ‘Elita 5’. (Bluetooth)

  • Oni Pustina fiton 50 mijė eurot, fansat prisnin fitoren e Genta Ismajlit
  • Perfundon “Dancing with the stars”. Oni Pustina i pari, Genta Ismajli e dyta
  • “Dancing with the stars”, Genta: Nėse fitoj, paratė do ja dhuroj Shkodrės
  • “Cmendet” Genta…..

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Genta dhe Elita 5 bashkė nė Dusseldorf
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com